کد خبر : 2018952 | 15 اردیبهشت 1403 ساعت 06:27 | 25.4K بازدید | 17 دیدگاه

سرمربی طارمی، گزینه جدی مربیگری میلان

سرخیو کونسیسائو، سرمربی پورتو، به جدیدترین گزینه جانشین استفانو پیولی روی نیمکت میلان تبدیل شده است.

سرمربی طارمی، گزینه جدی مربیگری میلان

به گزارش "ورزش سه"، میلان به دنبال انتخاب مربی برای فصل بعدی است و آن‌ها به ترتیب سرخیو کونسیسائو، روبن آموریم و پائولو فونسکا را در صدر لیست گزینه‌های مورد علاقه خود قرار داده‌اند.

این در حالی است که میلان به تازگی قصد داشت خولن لوپتگی را به عنوان مربی جدید انتخاب کند. طرفداران میلان طوماری برای جلوگیری از این معامله ترتیب دادند و کمپین رسانه‌های اجتماعی را با هشتگ "نوپِتگی" به معنی "نه به لوپتگی" را راه اندازی کردند.

رسانه‌های ایتالیایی خبر داده‌اند که جری کاردیناله و زلاتان ابراهیموویچ، مالک و مشاور مالک میلان، در بررسی گزینه‌های جانشینی استفانو پیولی به مربیان پرتغالی علاقه مند شده‌اند.

2017904

اسکای اسپورت ایتالیا گزارش داد که فهرست نهایی میلان شامل سه گزینه است که همگی پرتغالی هستند و سرخیو کونسیسائو، سرمربی پورتو، در صدر این لیست قرار دارد.

اگرچه مربی پورتو اخیرا قراردادش را تا سال 2028 تمدید کرد اما امکان دارد در پایان فصل این باشگاه ترک کند. او در روزهای پایانی ریاست پینتو دا کاستا با پورتو تمدید کرد و ممکن است آندره ویلاش بوآش به عنوان رئیس جدید این قرارداد را نپذیرد.

کونسیسائو کاملا از فوتبال ایتالیا شناخت دارد و حتی به زبان این کشور هم مسلط است. او در سری A برای لاتزیو، پارما و اینتر بازی کرده است. به عنوان مربی، او سه عنوان قهرمانی لیگ برتر، سه دوره جام حذفی و سه سوپرکاپ را به دست آورده است.

نامزدهای دیگر میلان، آموریم، سرمربی فعلی اسپورتینگ و فونسکا، سرمربی سابق رم هستند که شانس کمتری نسبت به کونسیسائو دارند.

دیدگاه‌ها