کد خبر : 2019115 | 15 اردیبهشت 1403 ساعت 21:35 | 25.6K بازدید | 137 دیدگاه

ستاره بایرن: نباید به رئال اجازه دهیم نفس بکشد

سرژ گنابری می‌گوید آنها در بازی برگشت دور نیمه‌نهایی چمپیونزلیگ نباید اجازه دهند رئال مادرید نفس بکشد.

ستاره بایرن: نباید به رئال اجازه دهیم نفس بکشد

به گزارش "ورزش سه"، بایرن مونیخ امروز در آخرین بازی پیش از مصاف برگشت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا، برابر اشتوتگارت با نتیجه ۳-۱ شکست خوردند. سرژ گنابری که در ترکیب ابتدایی باواریایی‌ها حاضر بود، ۶۴ دقیقه بازی کرد و تک‌گل تیمش روی پنالتی‌ای به ثمر رسید که او گرفته بود.

پس از پایان بازی او در گفت‌وگو با خبرنگاران در مورد شکست امروز، بحث‌های رختکن در مورد وضعیت مربی‌گری بایرن و بازی برگشت مقابل رئال مادرید صحبت کرد.

شکست ۳-۱؟
ما می‌دانستیم که بازی امروز آسان نخواهد بود. فکر می‌کنم تا ۱۵ دقیقه آخر که دو گل دریافت کردیم، خیلی خوب کار کردیم. اما قبل از آن ما شانس برد و ۳ امتیاز را داشتیم. به‌نظرم نتیجه نهایی عملکرد کلی ما را نشان نمی‌دهد و ما خوب کار کردیم.

2018212

بازی برگشت برابر رئال؟
باید از همان ابتدا موقعیت ایجاد کنیم و سپس آنها را بکشیم. نباید اجازه دهیم نفس بکشند و پشت هم موقعیت خلق کنیم. در بازی رفت شاید می‌توانستیم یکی دو گل دیگر بزنیم. باید مقابل دروازه بهتر کار کنیم.

بحث‌های رختکن درباره مشکلات مربی‌گری بایرن؟
البته که این یک موضوع در رختکن است، اما به هیچ وجه به ما به‌عنوان یک تیم فشار نمی‌آورد. چه کاری از دست‌مان برمی‌آید؟ مطمئنم که راه‌حل مناسب پیدا خواهد شد.

دیدگاه‌ها