کد خبر : 2019130 | 16 اردیبهشت 1403 ساعت 04:25 | 30.2K بازدید | 2 دیدگاه

گلرهای استقلال علیه بهترین خط حمله لیگ (عکس)

فرزین گروسیان و پورحمیدی آماده تقابل با خط حمله آتش سپاهان خواهند بود.

گلرهای استقلال علیه بهترین خط حمله لیگ (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، گلرهای استقلال خوزستان تمرین خود را برای تقابل با بهترین خط حمله لیگ انجام دادند و آماده دیدار سخت مقابل سپاهان می‌شوند.

در دیدار رفت سپاهان و استقلال خوزستان حسن پورحمیدی درون دروازه آبی‌پوشان خوزستان قرار گرفت و در آن مسابقه 3 گل دریافت کرد، پورحمیدی در آخرین دیدار استقلال خوزستان مقابل ملوان هم درون دروازه قرار گرفت و یک گل دریافت کرد.

دروازه‌بان‌های استقلال خوزستان که رقابت جالبی با یکدیگر دارند در این تمرین با انگیزه نشان دادند و در تلاش بودند که کادرفنی تیم را قانع کنند و به عنوان بازیکن ثابت در ترکیب اصلی مقابل سپاهان به میدان بروند.

سیروس پورموسوی به ترتیب 14 بار حسن پورحمیدی را درون دروازه قرار داده و 11 بار هم به فرزین گروسیان میدان داده است که در این بین پورحمیدی موفق به انجام 3 کلین شیت شده است،  با توجه به انتخاب‌های نامشخص سیروس پورموسوی در انتخاب دروازه‌بان این تیم تا روز مسابقه مشخص نخواهد بود که فرزین گروسیان یا پورحمیدی درون دروازه قرار خواهند گرفت.

استفاده چرخشی از دو دروازه‌بان هم سطح تیم استقلال خوزستان تاثیر منفی روی این تیم نشده و رقابت خوبی بین گلرهای این تیم ایجاد کرده است، باید دید آنها مقابل هجومی‌ترین تیم فوتبال ایران و آقای گل فوتبال ایران چه عملکردی خواهند داشت و می‌توانند دروازه استقلال خوزستان را در این دیدار سخت بسته نگه‌دارند یا خیر!

2018265
2018264
2018266

دیدگاه‌ها