کد خبر : 2019135 | 15 اردیبهشت 1403 ساعت 22:59 | 29.6K بازدید | 59 دیدگاه

هالند پاسخ روی کین را داد: به آن مرد اهمیت نمی‌دهم!

ارلینگ هالند پس از پوکر مقابل ولورهمپتون، پاسخ اظهار نظر اخیر روی کین را داد.

هالند پاسخ روی کین را داد: به آن مرد اهمیت نمی‌دهم!

به گزارش "ورزش سه"، منچستر سیتی با درخشش ارلینگ هالند و زدن ۴ گل، موفق به پیروزی ۵-۱ شد. آنها حالا با یک بازی کمتر نسبت به آرسنال ۸۳ امتیازی، در رتبه دوم ۸۲ امتیاز دارند و شانس اول قهرمانی هستند.

ارلینگ هالند در نیمه اول با دو گل از روی نقطه پنالتی و یک ضربه سر زیبا هت‌تریک کرد و در نیمه دوم هم با یک شوت فوق‌العاده توانست پوکر کند. ستاره نروژی پس از بازی درباره عملکرد خود و نمایش تیمش با خبرنگاران صحبت کرد.

2018282

او گفت: «من یک مربی نه‌چندان بد دارم که به من کمک زیادی می‌کند. به بازیکنان اطرافم نگاه کنید، این گل‌ها بدون آنها ممکن نیست. من سعی می‌کنم هر روز پیشرفت کنم. هنوز چند مشکل دارم و باید آنها را برطرف و پیشرفت کنم. فعلا باید روی نکات مثبت تمرکز کنیم و جلو برویم.

چهار فینال تا پایان فصل باقی مانده. سه بازی در لیگ و یک بازی در جام حذفی. هر چهار را می‌خواهیم. البته فعلا باید به آنها فکر نکنیم و روی فولام تمرکز کنیم.»

هالند سپس درباره آمار ۲۵ گل در این فصل لیگ برتر و شانس بالا برای کسب مقام آقای گلی گفت: «۲۵ گل در لیگ برتر، بد نیست. از عملکرد خودم راضی هستم اما باید بیشتر پیشرفت کنم. می‌توانستم گل‌های بیشتری بزنم.»

هالند در حال حاضر با ۲۵ گل در صدر جدول بهترین گلزنان لیگ برتر قرار دارد. نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده او الکساندر ایساک از نیوکسل با ۲۰ گل است و سپس کول پالمر با عدد مشابه اما با گل‌های بیشتری از روی نقطه پنالتی در جایگاه سوم ایستاده است.

نظر روی کین درباره شما که در سطح بازیکن لیگ دو هستید؟
من واقعاً هیچ اهمیتی به آن مرد نمی‌دهم.

2018283

دیدگاه‌ها