کد خبر : 2019168 | 16 اردیبهشت 1403 ساعت 01:50 | 46.6K بازدید | 41 دیدگاه

خداحافظی احساسی: دیوار زرد اشک رویس را در آورد

طرفداران دورتموند پس از بازی مقابل آگزبورگ از مارکو رویس استقبال بزرگی داشتند و او را مورد تشویق قرار دادند.

خداحافظی احساسی: دیوار زرد اشک رویس را در آورد

به گزارش "ورزش سه"، دورتموند امشب در بازی هفته سی و دوم بوندس‌لیگا به مصاف آگزبورگ رفت و با نتیجه 5-1 برنده شد.

در این بازی یوسف موکوکو (2 بار)، دونیل مالن، مارکو رویس و لوکاس انمچا برای تیم میزبان گلزنی کردند و تیم رده پنجمی را به امتیاز 60 رساندند.

رویس در این بازی به یک رکورد جالب دست پیدا کرد. او با 2 پاس گلی که امشب ارسال کرد، به رکورد 94 پاس گل در تاریخ بوندس‌لیگا رسید و به دومین پاسور برتر این رقابت‌ها تبدیل شد. او با عبور از ریبری که 92 پاس گل ارسال کرده بود به این آمار رسید.

2018361

این بازی برای هواداران دورتموند اهمیت زیادی داشت چراکه پس از اعلام خبر خداحافظی مارکو رویس، شاهد گلزنی اسطوره این باشگاه بودند.

دیوار زرد سیگنال ایدونا پارک چشم انتظار سوت پایان بازی بود تا در آخرین روزهای حضور رویس این باشگاه، با مهاجم افسانه‌ای خود به طرز قابل توجهی ارتباط برقرار کنند.

رویس که همواره یکی از بازیکنان محبوب دورتموند و همینطور فوتبال آلمان بوده، پس از پایان بازی به سمت سکوها رفت و از تشویق‌های پرشور طرفدارانش تشکر کرد.

2018362

او ابتدا به تشویق آن‌ها پاسخ داد و در ویدیوی که باشگاه دورتموند منتشر کرده مشخص است که برای رفتن به سمت تماشاگران احساساتی است و نمی‌تواند این لحظه را باور کند. او با دستانش قلبی به سمت سکوها نشان داد تا به زبان خودش از آن‌ها تشکر کند.

این مهاجم که قرار است پس از 12 سال زنبورها را ترک کند باید دو بازی خارج از خانه مقابل پاری سن ژرمن و ماینتس را پشت سر بگذارد و سپس برای بازی خداحافظی با طرفداران در خانه مقابل دارمشتات آماده شود؛ دیداری که قطعا طرفداران برای او سنگ تمام خواهند گذاشت.

2018363

دیدگاه‌ها