کد خبر : 2019205 | 16 اردیبهشت 1403 ساعت 12:40 | 2.4K بازدید | 1 دیدگاه

هندبالیست‌هایی که تنها ۳۰ درصد قرارداد گرفته‌اند

سرمربی تیم هندبال نیروی زمینی شهید شاملی کازرون گفت: بازیکنان ما تا الان که چند هفته به پایان لیگ بیشتر نمانده تنها ۳۰ درصد مبلغ قرار داد خود را گرفته‌اند در حالی که بازیکنان سایر تیم‌ها خیلی بیشتر از این‌ها دریافت کرده‌اند.

هندبالیست‌هایی که تنها ۳۰ درصد قرارداد گرفته‌اند

به گزارش "ورزش سه"، حمید صادقی شاه‌نشین در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد حساس‌ترین دیدار تیمش در هفته‌های پایانی لیگ برتر هندبال مردان اظهار کرد: بازی ما با گیتی‌پسند بسیار حساس است. برنده این دیدار جایگاه دومی خود را تثبیت خواهد کرد. امیدوارم مقابل گیتی پسند بازی خوبی داشته باشیم. گیتی پسند تیم خوبی است و تلاش زیادی می‌کند که در رده دوم قرار بگیرد. امیدوارم بازی خوبی مقابل حریف داشته و بتوانیم پیروز میدان باشیم و نتیجه برای ما باشد.

سرمربی تیم هندبال نیروی زمینی شهید شاملی کازرون در خصوص سطح لیگ برتر هندبال مردان گفت: سطح لیگ بد نبود. سال قبل تیم‌های سپاهان و شاملی بیشترین ملی‌پوش را جذب کردند اما امسال تیم‌ها شاکله خود را از دست دادند و بازیکنان ملی در میان تیم‌ها پخش شدند. مثلا مس کرمان ۵ یا ۶ بازیکن ملی را جذب کرد و با کمک آنها و بازیکنان جوانش سه هفته مانده به آخر فصل قهرمان شد. سایر تیم‌ها هم در لیگ شرایط خوبی داشتند اما تیم‌هایی که بازیکنان بهتری به خدمت گرفته‌ بودند امتیازات بیشتری جمع کردند.

وی افزود: اکثر بازیکنان تیم ما سرباز هستند اما عملکرد خوبی در زمین دارند. با وجودی که آقای شاملی سعی می‌کند زیاد به تیم کمک کند اما تیممان درگیر مشکلات مالی زیادی است. ما  از نظر جایگاه در رده دوم قرار داریم اما از نظر مالی پایین‌ترین تیم در لیگ هستیم. خیلی از تیم‌ها به‌نوعی درگیر مشکلات مالی هستند اما بازیکنان ما تا الان که چند هفته به پایان لیگ بیشتر نمانده تنها ۳۰ درصد مبلغ قرار داد خود را گرفته‌اند. بازیکنان سایر تیم‌ها خیلی بیشتر از این‌ها دریافت کردند. امیدواریم در هفته‌های پایانی با توجه به صحبت‌هایی که شده پرداختی‌ها انجام و قول‌ها و وعده‌ها عملی شود.

صادقی شاه‌نشین افزود: امیدوارم مشکل بازیکنان حل شود. از ابتدای لیگ شرایط سختی برایشان وجود داشت. آنها تا اسفند هیچ مبلغی دریافت نکرده بودند. در اسفند طی دو مرحله مجموعا ۳۰ درصد مبلغ قراردادشان را گرفتند. همه بازیکنان با غیرت و تعصب و با وجود اعتمادی که به مدیر عامل دارند همه سختی‌ها را به جان خریده و اکنون در رده دوم لیگ قرار دارند. امیدوارم آنها همینطور با انگیزه و با غیرت به میدان بروند و بتوانیم نایب قهرمان شویم. هر چند این مشکلات همیشه در هندبال وجود داشته اما امیدواریم به حداقل برسد.

صادقی شاه‌نشین در ادامه در خصوص سقف قراردادها در لیگ برتر هندبال گفت: فکر می‌کنم سقف قراردادها یک میلیارد و نیم است. البته یک بازیکن با قرارداد ۲ میلیاردی هم داشتیم. تعدادی از بازیکنان هم قرارداد ۱.۵ و یک میلیارد تومان دارند اما سقف قرارداد بازیکنان تیم ما زیر ۸۰۰ میلیون تومان است.

او در پایان گفت: امیدوارم برای سال آینده برنامه‌ریزی خوبی داشته باشیم و باشگاه‌هایی که به لیگ می‌آیند مشکلات مالی را در نظر بگیرند. سال آینده تعطیلی در لیگ نداریم و امیدواریم شرایط طوری پیش رود که ملی‌پوشان به خوبی آماده شوند و برای سال آینده در تیم ملی حرف برای گفتن داشته باشیم و هندبال ایران به جایگاهی که باید برسد.

دیدگاه‌ها