کد خبر : 2019208 | 16 اردیبهشت 1403 ساعت 12:25 | 30.8K بازدید | 21 دیدگاه

گل جود به بارسا

سرنوشت‌سازترین لحظه فصل رئال از دید آنچلوتی

کارلو آنچلوتی سرنوشت‌سازترین لحظه کل فصل رئال مادرید را گل پیروزی‌بخش دقیقه 91 جود بلینگام به بارسا در برنابئو عنوان کرد.

سرنوشت‌سازترین لحظه فصل رئال از دید آنچلوتی

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید دیشب با برتری 3-0 برابر کادیز و سپس شکست بارسا از خیرونا توانست قهرمانی شماره 36 خود در لالیگا را جشن بگیرد. رئال با خیرونا 13 و با بارسا 14 امتیاز به فاصله 4 هفته تا پایان لیگ اختلاف دارد و قهرمانی‌اش قطعی شده است.

2013615

وقتی از کارلو آنچلوتی در مورد تعیین‌کننده‌ترین لحظه فصل رئال سوال شد، او پاسخ قاطعی داد. کارلتو فورا گفت: «گلی که جود بلینگام به بارسا در برنابئو زد. آن واقعا لحظه سرنوشت‌سازی بود و ما را به سمت قهرمانی برد. نیاز بود به او امروز دقایقی بازی بدهم. خوشبختانه با ورودش گلزنی هم کرد و این همان چیزی بود که انتظار داشتم. بلینگام برابر بایرن در بهترین فرم خواهد بود.»

2013702

کارلتو در مورد دلیل تعویض آردا با وجود اینکه او نمایشی خوب داشت نیز گفت: «چون کاری که باید را در زمین انجام داده بود و می‌خواستم جود بلینگام را به زمین بفرستم. هدف این بود که جود قبل از بازی برگشت با بایرن دقایقی به میدان برود و در شرایط بازی قرار بگیرد. به من پول نمی‌دهند تا به بازیکنان جوان میدان بدهم. من در رئال هستم تا تیم را قهرمان کنم و بهترین تصمیمات را بگیرم. آردا جوان است و نشان داد که آینده‌ای درخشان در رئال خواهد داشت.»

دیدگاه‌ها