کد خبر : 2019317 | 16 اردیبهشت 1403 ساعت 21:25 | 25.3K بازدید | 18 دیدگاه

گل ستاره لیورپول آنفیلد را منفجر کرد (عکس)

هاروی الیوت، هافبک لیورپول، با یک ضربه دیدنی امشب دروازه تاتنهام را باز کرد.

گل ستاره لیورپول آنفیلد را منفجر کرد (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول در بازی هفته سی و ششم لیگ برتر انگلیس امشب از تاتنهام میزبانی کرد و با نتیجه پرگل 4-2 بر حریفش غلبه کرد.

در این بازی پرگل شاگردان یورگن کلوپ از ابتدا تیم برتر میدان بودند و با وجود دریافت دو گل، موقعیت‌های زیادی ایجاد کردند و همینطور گل‌های دیدنی را به ثمر رساندند.

ویدئو: 331896

زیباترین گلی که امشب طرفداران حاضر در ورزشگاه آنفیلد را به وجد آورد توسط هاروی الیوت به ثمر رسید که مهار نشدنی بود و لحظات جالبی را رقم زد.

بعد از گلزنی محمد صلاح و اندرو رابرتسون، الیوت با یک ارسال دقیق فرصت گلزنی کود خاکپو را فراهم کرده بود و چند دقیقه بعد فرصت یافت تا نام خودش را بین گلزنان این بازی قرار دهد.

2018599

صلاح در محوطه جریمه به دنبال راهی برای گلزنی بود که توپ را در کنار خود به الیوت پاس داد. او توپ را با پای چپ کمی به کنار برد تا بازیکن مقابلش را از پیش رو بردارد.

این هافبک جوان هنگامی که فضا را مناسب دید با ضربه قوس دار پای چپ توپ را به سمت دروازه فرستاد که دور از شیرجه بلند گولی‌‌یلمو ویکاریو به تور دروازه تاتنهام چسبید و سکوهای آنفیلد را منفجر کرد.

2018598

بازیکنان لیورپول که مانند هواداران این گل را باور نمی‌کردند به سمت الیوت رفته و در شادی پس از گل او رو به سکوها شریک بودند.

2018596

دیدگاه‌ها