کد خبر : 2019417 | 17 اردیبهشت 1403 ساعت 11:46 | 11.4K بازدید | 2 دیدگاه

پالایش نفت اصفهان در دومین سال پیدایش؛

تیم نوظهور فوتسال ایران به لیگ برتر رسید

پالایش نفت اصفهان، تیم نوظهور فوتسال ایران در دومین فصل تیم‌داری خود به موفقیت بزرگی دست یافت و به بالاترین سطح باشگاهی ایران صعود کرد.

تیم نوظهور فوتسال ایران به لیگ برتر رسید

به گزارش "ورزش سه"، تکلیف اولین تیم به پرواز درآمده از لیگ دسته اول به لیگ برتر فوتسال مشخص شد و پالایش نفت اصفهان با برتری پُرگل شش بر صفر برابر مقاومت شهید یونسی‌فر یزد برای نخستین‌بار جواز حضور در بالاترین سطح باشگاهی فوتسال ایران را به‌دست آورد تا پس از سال‌ها و از فصل جاری دربی اصفهان در راه باشد. مردان رضا صادقی با چهار پیروزی، یک تساوی و بدون شکست، یک هفته مانده به اتمام رقابت‌ها صعود خود را از گروه یک مرحله نهایی مسجل کردند و در هفته پایانی دیداری تشریفاتی را با شهید جنگی مشهد خواهند داشت.

پالایش نفت اصفهان در مرحله گروهی پس از فولاد هرمزگان به دور نهایی راه پیدا کرد و در حالی که کمتر کسی صعود آن‌ها را به مرحله بعد را متصور می‌شد با مربی جدید و بومی خود رضا صادقی که جایگزین حمزه یوسفی شد، در دومین سال تیم‌داری در فوتسال ایران به دستاورد بزرگی دست پیدا کرد.

2018794

پالایش نفت اصفهان تحت هدایت رضا صادقی، در ۹ جدال، به هفت پیروزی رسید و دو بار نیز به تساوی قناعت کرد و زیر نظر این مربی ۴۰ ساله که پیش‌ترها در ۱۳۹۲ با تیم صبا یزد از لیگ دو به لیگ دسته اول صعود کرده بود، شکست‌ناپذیر نشان داد.

2018796

بهنام فکور بازیکن با تجربه پالایشی‌ها، با ۱۳ گل زده، بهترین گلزن و نقش به‌سزایی در صعود تیم اصفهانی به لیگ برتر داشت و همچنین می‌توان به بازیکنان موثر دیگر این تیم از جمله عباس علیپور، افشین علیزاده، بهروز ژیلانسب و رامین باباجانی اشاره داشت. همچنین مهدی عبداللهی بازیکن تیم ملی امید فوتسال و محمدرضا کبرایی بازیکن ملی‌پوش جوانان، دیگر بازیکنان پالایش نفت اصفهان به‌شمار می‌روند که پیراهن تیم ملی را در رده پایه ملی بر تن می‌کنند‌.‌

جشن صعود پالایشی‌ها با حضور تماشاگران بانوان این تیم برپا شد که لحظات جالب و ماندگاری را از خود برجای گذاشت.

2018797

در دیگر گروه مرحله نهایی لیگ دسته اول، از بین تیم‌های فولاد هرمزگان و رعد پدافند اصفهان، یک تیم به لیگ برتر فوتسال ایران در فصل ۱۴۰۳ صعود خواهد کرد که شانس هرمزگانی‌ها بیشتر است.

*گفتنی است، تیم‌های پارسه امیدیه، پرسپولیس خوزستان، پیشگامان وحدت کاشان، تن تاک تهران، عقاب نیرو هوایی تبریز، مشیر قهرمان بوشهر، مقاومت تنکابن و موبایل سعید به لیگ دسته دوم سقوط کردند.

2018798

دیدگاه‌ها