کد خبر : 2019614 | 17 اردیبهشت 1403 ساعت 23:06 | 12.1K بازدید | 20 دیدگاه

تکذیب رسمی یک شایعه: پپ به بایرن مونیخ نمی‌رود

نمایندگان پپ گواردیولا به گمانه‌زنی‌ها در مورد حضور این مربی در بایرن مونیخ پایان دادند.

تکذیب رسمی یک شایعه: پپ به بایرن مونیخ نمی‌رود

به گزارش "ورزش سه"، بایرن مونیخ همچنان به دنبال انتخاب مربی فصل آینده‌اش است. پس از منتفی شدن حضور ژابی آلونسو و سپس یولیان ناگلزمان آنها به سراغ رالف رانگنیک رفتند اما این مربی هم ترجیح داد در تیم ملی اتریش بماند و پیشنهاد بایرن را رد کند.

علاوه‌بر نام‌هایی که رسانه‌های نزدیک به باشگاه مطرح کرده‌اند، شایعات زیادی نیز درباره نزدیک بودن مربیان دیگر و علاقه بایرن مونیخ به آنها منتشر شده که جالب‌ترین نام پپ گواردیولا است.

سرمربی فعلی منچستر سیتی در بین سال‌های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۶ هدایت باواریایی‌ها را به عهده داشت و سپس راهی انگلیس شد و بر روی نیمکت سیتیزن‌ها نشست.

2019057

در چند روز اخیر شایعاتی درباره احتمال بازگشت او به بایرن مونیخ منتشر شده اما نمایندگان این مربی در بیانیه‌ای این احتمال را رد کردند. در این بیانیه آمده است: «پپ بایرن مونیخ را در قلب خود دارد، اما او نمی‌خواهد در این تابستان منچستر سیتی را ترک کند. او بسیار خوشحال است و تا سال ۲۰۲۵ با سیتی قرارداد دارد. بازگشت به بایرن یک گزینه نیست.»

گواردیولا فصل گذشته در سیتی موفق به کسب سه‌گانه شد و این فصل نیز در آستانه قهرمانی لیگ برتر قرار دارد و در فینال جام حذفی نیز با منچستر یونایتد بازی خواهد کرد.

دیدگاه‌ها