کد خبر : 2019766 | 18 اردیبهشت 1403 ساعت 13:53 | 34.4K بازدید | 25 دیدگاه

همچنان خطرناک و مدعی قهرمانی

پیش‌بینی لواندوفسکی از PSG بدون امباپه

روبرت لواندوفسکی اطمینان دارد که پی اس جی بدون کیلیان امباپه به راهش ادامه خواهد داد و همچنان مدعی قهرمانی اروپا خواهد بود.

پیش‌بینی لواندوفسکی از PSG بدون امباپه

به گزارش "ورزش سه"، امشب کیلیان امباپه آخرین بازی اروپایی خود در پارک دو پرنس با پیراهن پی اس جی را تجربه خواهد کرد و گفته می‌شود انتقالش به رئال قطعی است. 

برخی از هواداران پی اس جی نگران وضعیت تیم خود بدون بهترین بازیکن‌شان هستند ولی روبرت لواندوفسکی اطمینان دارد که پاریس بدون امباپه نیز قدرتش را حفظ خواهد کرد.

2019284

لوا گفت: «به نظر من پی اس جی آینده خوبی در انتظارش است، حتی اگر کیلیان را از دست بدهند. این باشگاه همچنان مدعی جدی قهرمانی چمپیونزلیگ خواهد بود و همیشه یک رقیب بزرگ و خطرناک برای هر تیمی در اروپا محسوب می‌شود.»

ستاره لهستانی در مورد رویارویی با فرانسه در یورو 2024 گفت: «بازی‌ها در آلمان است ولی معتقدم فرانسه مدعی اول قهرمانی است چون ستاره بزرگی مثل امباپه را دارند. از همان برخورد اول با امباپه فهمیدم چه انسان بزرگی است. او فوتبالیستی باهوش است و هر تیمی او را داشته باشد، مدعی خواهد بود. بازی ما با فرانسه در ورزشگاه دورتموند است که سال‌ها در آن بازی کردم. قطعا بازی خوبی برای من خواهد شد.»

دیدگاه‌ها