کد خبر : 2019798 | 18 اردیبهشت 1403 ساعت 15:25 | 47.3K بازدید | 42 دیدگاه

کاپیتان رئال به وینیسیوس: یک کاری کن صعود کنیم!

دنی کارواخال، کاپیتان رئال مادرید، امیدوار است وینیسیوس جونیور در بازی مقابل بایرن مونیخ در صعود به فینال چمپیونزلیگ نقش مهمی داشته باشد.

کاپیتان رئال به وینیسیوس: یک کاری کن صعود کنیم!

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید در بازی برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا فرداشب باید به مصاف بایرن مونیخ برود.

دیدار رفت دو تیم با نتیجه 2-2 با تساوی بت پایان رسید. دنی کارواخال که پس از کارلو آنچلوتی در نشست خبری این بازی حضور یافت، تایید کرد که رویای آن‌ها کسب پانزدهمین قهرمانی اروپاست.

کارواخال در ابتدای نشست خبری گفت: "من به آنچه با این پیراهن تجربه کرده‌ام، بسیار افتخار می‌کنم. نمی‌توان گفت که این نوع مسابقات شامل چه هیجانی هستند. به دلیل فصل عالی‌ای که در حال گذراندن آن هستیم، در میان هواداران یک حس سرخوشی وجود دارد. ما می‌توانیم رویای پانزدهمین چمپیونزلیگ را داشته باشیم.

2019320

آنچلوتی؟

او کادرش پس از جدایی‌ بازیکنان مهم و مصدومیت‌ها ارزش زیادی دارند... اعتبار او این است که همه ما همراهش رشد کرده‌ایم.

جشن قهرمانی در لالیگا؟

وقتی آن را به ما بدهند، ما آن را جشن خواهیم گرفت. قرار نیست جشن ما و هواداران چیزی را خدشه دار کند.

از 2004 تا 2024 در رئال مادرید؟

پوستم چروک شده است! می‌خواهم به پسری که اینجا آمده نگاه کنم و مثل او بازی کنم.

نقش او در رئال؟

نقش هر فرد در طول زمان تغییر می‌کند. الان من یکی از بازیکنان باتجربه هستم و سعی می‌کنم الگو باشم تا جوان‌ها از مسیر اصلی خارج نشوند و همه با هم پارو بزنیم، همانطور که همیشه اتفاق افتاده است.

2019319

وینیسیوس؟

او در همه جنبه‌ها پیشرفت کرده است. وینی یکی از بهترین‌های جهان است. او خیلی تلاش می‌کند. امیدوارم فردا به ما کمک کند تا صعود کنیم.

جوانان و رئال مادرید؟

شما باید در حیطه کاری که بازیکنان باتجربه انجام می‌دهند با حواس جمع رفتار کنید. مهم این است که بازیکنان جوان صبر داشته باشند.

ترس؟

ترس مربی بیشتر و بیشتر می‌شود. این طبیعی است. چیزی که من قبل از بازی احساس می‌کنم احساس سوزن سوزن شدن است و از آن لذت می‌برم.

آینده مودریچ، ناچو، واسکز و کروس؟

سخت است که بدانیم برای هر کدام چه اتفاقی خواهد افتاد. طبیعی است که برای برخی از بازیکنان این آخرین بازی لیگ قهرمانان اروپا در سانتیاگو برنابئو باشد. شما باید از آن لذت ببرید و سعی کنید آن را پشت سر بگذارید.

دیدگاه‌ها