کد خبر : 2019889 | 18 اردیبهشت 1403 ساعت 22:05 | 36.2K بازدید | 16 دیدگاه

پایان مذاکرات: بایرن گزینه عجیبش را کنار گذاشت

اریک تن‌هاخ دیگر در بین گزینه‌های جانشین توماس توخل نیست و بایرن مونیخ مذاکرات با این مربی را ادامه نخواهد داد.

پایان مذاکرات: بایرن گزینه عجیبش را کنار گذاشت

به گزارش "ورزش سه"، بایرن مونیخ طی دو ماه و نیم گذشته به دنبال جانشین توماس توخل بوده. بعد از پایان شانس قهرمانی در بوندس‌لیگا، باشگاه تصمیم گرفته توخل در پایان فصل به همکاری‌اش با باوارایی‌ها پایان بدهد.

بایرن در این مدت به سراغ گزینه‌های متعددی رفته است. ابتدا ژابی آلونسو پیشنهاد آن‌ها را رد کرد و تایید کرد با بایرلورکوزن ادامه می‌دهد. سپس به سراغ یولیان ناگلزمان و رالف رانگنیک رفتند که هر دوی آن‌ها این پیشنهاد همکاری را رد کردند.

آخرین گزینه بایرن که نامش در رسانه‌ها فاش شد، اریک تن‌هاخ از منچستریونایتد بود که سابقه مربیگری در تیم بایرن مونیخ 2 را داشت. تن‌هاخ نتایج مناسبی در یونایتد کسب نکرده و احتمال جدایی او از این باشگاه انگلیسی در پایان فصل وجود دارد.

2019492

در آخرین به روز رسانی درباره شرایط مذاکره با تن‌هاخ، کریستین فالک، خبرنگار بیلد، تایید کرد که این مربی هلندی دیگر در میان گزینه‌های بایرن حضور ندارد.

فالک نوشت: "اریک تن‌هاخ دیگر گزینه‌ای برای جانشینی توماس توخل در بایرن نیست. مذاکراتی بین مکس ابرل و ایجنت او انجام شد. این گفتگوها ادامه نخواهد داشت."

فعلا گزینه جدی بایرن مشخص نیست و برخی گمانه‌زنی‌ها حاکی از آن است که شاید این باشگاه به سراغ هانسی فلیک برود که سابقه کسب شش‌گانه را با این باشگاه دارد.

دیدگاه‌ها