کد خبر : 2019904 | 19 اردیبهشت 1403 ساعت 06:18 | 72.4K بازدید | 29 دیدگاه

مارتین تایلر:

این مربی منچستر یونایتد را متحول می‌کند

مارتین تایلر، گزارشگر معروف، گزینه جالبی را برای سرمربی‌گری منچستر یونایتد پیشنهاد کرده است.

این مربی منچستر یونایتد را متحول می‌کند

به گزارش "ورزش سه"، پس از شکست ۴-۰ شیاطین سرخ مقابل کریستال پالاس و سقوط از منطقه سهمیه اروپایی در جدول لیگ برتر، فشارها بر روی اریک تن‌هاخ، سرمربی فعلی، در حال افزایش است.

این دیدار فقط یکی از نکات منفی منچستر یونایتد تحت هدایت اریک تن‌هاخ بود،‌ چراکه آنها در این فصل نمایش‌های فاجعه‌باری را ارائه داده‌اند که باعث شده است سر جیم راتکلیف، مالک باشگاه، به اخراج سرمربی هلندی در پایان فصل فکر کند.

در حالی‌که گزارش‌های ضد و نقیضی از اینکه مالکان یونایتد به تن‌هاخ فرصت بیشتری خواهند داد منتشر شده، اما به‌نظر می‌رسد که اخراج تن‌هاخ تا حد زیادی قطعی شده و فقط مسئله جانشین او حل‌نشده باقی مانده است.

2019525

مارتین تایلر، مفسر و گزارشگر فوتبال، در گفت‌وگو با یک پادکست فوتبالی در مورد سرمربی آینده یونایتد گفت: «من معتقدم که آنها باید کسی را انتخاب کنند که در انگلیس و لیگ برتر بزرگ شده است. آنها گرت ساوتگیت را در نظر گرفته‌اند و به‌نظرم شان دایش هم گزینه مناسبی است.

او در یونایتد یک دیدگاه تازه خواهد بود. آنها به یک دیدگاه جدید و متفاوت نیاز دارند، یک حس نو. آنها در سراسر اروپا به دنبال مربی می‌گردند اما کسی که می‌خواهند و می‌تواند باشگاه را متحول کند در همین خانه و نزدیکی باشگاه ایستاده است.

2019523

دیدگاه‌ها