کد خبر : 2019906 | 18 اردیبهشت 1403 ساعت 23:21 | 36.9K بازدید | 22 دیدگاه

تنها راه بازگشت این ستاره اخراج تن‌هاخ است

ریو فردیناند معتقد است جیدون سانچو فقط در صورتی به منچستر یونایتد بازخواهد گشت که اریک تن‌هاخ در این باشگاه حضور نداشته باشد.

تنها راه بازگشت این ستاره اخراج تن‌هاخ است

به گزارش "ورزش سه"، سانچو پس از اختلاف با تن‌هاخ، یونایتد را به‌صورت قرضی ترک کرد. این وینگر انگلیسی در حال حاضر در دورتموند در فرم خوبی به سر می‌برد.

پس از نمایش فوق‌العاده سانچو در بازی رفت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل پاری سن ژرمن، گمانه‌زنی‌های زیادی درباره بازگشت او به منچستر یونایتد مطرح شد. خود او در این مورد گفت: «راستش نمی‌دانم. به این موضوع اصلا فکر نمی‌کنم و تمرکزم بر روی دورتموند است.»

منچستر یونایتد که در این فصل خط حمله نه‌چندان قدرتمند و قابل اعتمادی داشته، با حضور سانچو با این فرم فوق‌العاده شاهد یک تحول در بحث هجومی خواهد بود، اما همه این‌ها به موضوعات مختلفی بستگی دارد.

2019531

ریو فردیناند، ستاره سابق باشگاه و کارشناس فعلی، در گفت‌وگو با TNT Sports از سانچو تمجید کرد و درباره احتمال بازگشت او به الدترافورد گفت: «الان مالکان جدید یونایتد از خود می‌پرسند که چرا این نمایش‌های سانچو در لباس باشگاه ما اتفاق نمی‌افتد و فقط یک دلیل دارد: درگیری او با تن‌هاخ. به‌نظر من فقط در یک صورت سانچو به یونایتد بازخواهد گشت و آن این است که تن‌هاخ از اینجا رفته باشد.

فکر نمی‌کنم دیگر بشود با صحبت و یا عذرخواهی مسئله را حل کرد. تنها راه جدایی تن‌هاخ است. سرمربی باید برود تا سانچو به منچستر یونایتد برگردد.»

دیدگاه‌ها