کد خبر : 2020010 | 19 اردیبهشت 1403 ساعت 14:20 | 6K بازدید | 9 دیدگاه

داماش به دنبال پاک کردن خاطرات تلخ مسجدسلیمان

داماش گیلان در یکی از بازی‌های حساس این هفته در مسجدسلیمان به مصاف شاگردان ابراهیم اشکش خواهد رفت.

داماش به دنبال پاک کردن خاطرات تلخ مسجدسلیمان

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان علی نظرمحمدی که هفته گذشته در یک بازی جالب توجه و حساس در خانه موفق به شکست شهر راز شیراز شدند، اکنون برای اینکه شانس بقای خود را افزایش دهند چشم به دیدار با نفت مسجدسلیمان دارند.

مسجدسلیمانی‌ها که در جایگاه چهارم جدول همچنان شانس صعود دارند، نمی‌خواهند برابر تیم پایین جدولی داماش غافلگیر شوند و در فاصله کوتاه باقیمانده تا پایان رقابت‌ها، از رسیدن به امتیاز صعود بازبمانند.

مسجدسلیمانی اما برای گیلانی‌ها یادآور خاطرات تلخی است. جایی که سپیدرود رشت وداعی تلخ با لیگ برتر داشت و در دیداری جنجالی و پرحاشیه مقابل نفت مسجدسلیمان که هدایت آن برعهده فیروز کریمی بود، با شکست از سطح اول فوتبال ایران فاصله گرفت. دیداری که فیروز کریمی ناگهان بیهوش شد و جو بازی به شکلی عجیبی پیش رفت و اشتباهات عجیب داوری نیز اعتراض تند سپیدرودی‌ها را بهمراه داشت.

2019684

اکنون داماش گیلان در وضعیتی متفاوت اما با همان حساسیت در مسجدسلیمان حاضر خواهد شد. اینبار علی نظرمحمدی که با پشت سر گذاشتن محرومیت قادر به همراهی تیمش از روی نیمکت خواهد بود، باید برابر ابراهیم اشکش و شاگردانش قرار گیرد و قطعا در این بازی نیز شاهد اتفاقات جالب توجهی در منطقه فنی دو تیم خواهیم بود. باید دید در نهایت نفت مسجدسلیمان از میزبانی خود بهره خواهد برد و داماش را با شکست بدرقه خواهد کرد یا شاگردان علی نظرمحمدی با انگیزه‌ بالایی که برای حفظ این تیم در لیگ دسته اول دارند، دست به یک غافلگیری خواهند زد و دست پر از این شهر خارج می‌شوند.

دیدگاه‌ها