کد خبر : 2020055 | 19 اردیبهشت 1403 ساعت 19:43 | 33K بازدید | 94 دیدگاه

پافشاری برای برگزاری بازی با پرسپولیس در دستگردی

مدیران باشگاه هوادار به برگزاری بازی در ورزشگاه خانگی تاکید دارند.

پافشاری برای برگزاری بازی با پرسپولیس در دستگردی

به گزارش "ورزش سه"، علی‌رغم اینکه گفته می‌شود پرسپولیس برای تغییر محل بازی با هوادار با سازمان لیگ به‌طور رسمی نامه‌نگاری کرده است، اما به نظر می‌رسد محل این مسابقه هیچ تغییری نخواهد کرد.

در این شرایط باشگاه هوادار که در دو سال گذشته نیز از سوی استقلال و پرسپولیس برای تغییر محل مسابقه خانگی‌اش تحت فشار قرار داشته، هیچ واکنش خاصی به نامه‌نگاری‌های اخیر نداشته و خیال آنها از بابت برگزاری بازی در ورزشگاه پاس قوامین (دستگردی) راحت است.

اگرچه فصل گذشته پرسپولیس توانست بازی با پیکان را که به میزبانی خودروسازان برگزار می‌شد با موافقت این باشگاه به ورزشگاه آزادی منتقل کند اما باشگاه هوادار حتی زیر بار تغییر محل مسابقه نیمه نهایی جام حذفی سال گذشته با پرسپولیس نرفت و آن بازی هم در پاس قوامین برگزار شد.

حال خبرنگار ما گفت‌وگویی با یکی از مدیران هوادار داشت و این مسئول باشگاه تهرانی به برگزاری بازی‌ با پرسپولیس مثل سابق در ورزشگاه خانگی‌شان تاکید و اعلام کرد بدون تماشاگر بودن بازی ربطی به آنها ندارد و این اتفاق با نظر شورای تامین استان تهران انجام خواهد گرفت و آنها همواره از بازی مقابل هواداران استقبال می‌کنند.

دیدگاه‌ها