کد خبر : 2020063 | 19 اردیبهشت 1403 ساعت 19:57 | 13.4K بازدید | 68 دیدگاه

شهر راز شیراز 0 فجر شهیدسپاسی 1؛

لیگ‌یک / تیم رجب‌زاده فقط به دنبال لیگ برتر

فجرسپاسی شیراز در ادامه روند خوب خود موفق شد در یک دیدار حساس دربی‌گونه به برتری برسد.

لیگ‌یک / تیم رجب‌زاده فقط به دنبال لیگ برتر

به گزارش "ورزش‌سه"، هفته سی‌ام رقابت‌های لیگ دسته اول برای مهدی رجب‌زاده با یک بازی سخت همراه بود و او باید شاگردانش را در دربی شیراز به مصاف شاگردان ستار زارع می‌فرستاد.
در این بین اگرچه شهر راز از نظر امتیازی شرایط مناسبی دارد و خطر سقوط این تیم را تهدید نمی‌کرد، اما مشخص بود که یک بازی سخت برای فجری‌ها در پیش است و آنها هر طور شده توانستند از این مسابقه 3 امتیاز را کسب کند.

ویدئو: 332243

تک گل شاگردان مهدی رجب‌زاده را در این مسابقه داود رجبی به ثمر رساند و با وجود فشاری که شهر راز در برخی دقایق مسابقه روی دروازه میهمان خود وارد کرد، فجر موفق به حفظ این پیروزی ارزشمند و حفظ جایگاه خود در رتبه سوم جدول رده‌بندی شد.
البته این را باید در نظر داشت که دیدار فجر و استقلال ملاثانی لغو شده و شاگردان مهدی رجب‌زاده در این مسابقه که قرار بر تکرار آن در استانی غیر از خوزستان است به برتری دست پیدا کنند، در جدول رده‌بندی بالاتر از چادرملو قرار خواهند گرفت.
در حال حاضر این پیروزی سبب شد تا فجر 61 امتیازی شود و رتبه سوم جدول رده‌بندی را به نام خود بزند و در سوی دیگر شهر راز با 34 امتیاز رتبه سیزدهم را به نام خود زده و فاصله‌ای 8 امتیازی با منطقه خطر دارد که 4 تیم برای نیفتادن تلاش می‌کنند.

دیدگاه‌ها