کد خبر : 2020094 | 19 اردیبهشت 1403 ساعت 23:22 | 52K بازدید | 20 دیدگاه

شادی گل رودریگو لو رفت! (عکس)

ستاره رئال مادرید پیش‌ از گلزنی‌ در بازی امشب شادی گل خود را لو داد.

شادی گل رودریگو لو رفت! (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید و بایرن مونیخ در بازی برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم رفته‌اند. نیمه اول این بازی با تساوی بدون گل دنبال می‌شود.

رئال در نیمه اول فرصتی عالی برای گلزنی داشت اما درخشش مانوئل نویر مانع از باز شدن دروازه بایرن مونیخ شد. در دقیقه 13 وینیسیوس جونیور این فرصت را داشت که گلزنی کند اما ضربه او با عبور از زیر دست نویر به تیرک برخورد کرد.

توپ پس از برخورد با تیرک به رودریگو رسید که ضربه او را این‌بار نویر به خوبی مهار کرد و یک موقعیت عالی برای رئال از دست رفت.

دوربین‌های تلویزیونی پس از این صحنه حسرت رودریگو از موقعیت از دست رفته را به نمایش گذاشتند که ناخواسته پیام این بازیکن برزیلی برای شادی پس از گلش را لو داد.

2019840

رودریگو زیر پیراهنش پیام "برای ریو گرانده دعا کنید" را نوشته بود که به اتفاقات اخیر در کشورش برزیل اشاره دارد. بر اثر بارش باران شدید و جاری شدن سیل در ایالت جنوبی ریو گرانده دو سول در برزیل، تاکنون 90 نفر کشته شده‌اند و 130 نفر هم مفقود هستند.

تصاویر هوایی همچنین آب‌گرفتگی در فرودگاه و استادیوم شهر پورتو الگره را نشان می‌دهد. رودریگو تصمیم داشت از این طریق با مردم کشورش همدردی کند که پیام او قبل از گلزنی احتمالی در بازی امشب لو رفت.

دیدگاه‌ها