کد خبر : 2020158 | 20 اردیبهشت 1403 ساعت 11:59 | 45.8K بازدید | 77 دیدگاه

حرف عجیب اسطوره رئال: او به بازگشت ایمان داشت

یکی از خبرنگاران حاضر در جایگاه ویژه مدعی شده است که رائول گونزالس، ستاره سابق رئال مادرید، به پیروزی این تیم برابر بایرن مونیخ ایمان داشت.

حرف عجیب اسطوره رئال: او به بازگشت ایمان داشت

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید شب گذشته در دیدار برگشت از مرحله نیمه نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصاف بایرن مونیخ رفت و موفق شد با کسب پیروزی برابر این تیم دومین تیم صعودکننده به فینال این مسابقات باشد.

رئال در حالی موفق شد برنده این بازی باشد که گل آلفونسو دیویس باعث شده بود این تیم تا دقایق پایانی بازنده این دیدار لقب بگیرد اما شرایط در لحظات پایانی به صورت کامل تغییر کرد و این شاگردان کارلو آنچلوتی بودند که با درخشش و دو گلی که خوسلو وارد دروازه حریف کرد توانستند این پیروزی را جشن بگیرند.

یکی از خبرنگارانی که در جریان این بازی در جایگاه ویژه حضور داشت و کنار بازیکنان سابق رئال مادرید نشسته بود، اظهارات جالبی را درباره اطمینان رائول به صعود این تیم به بازی فینال و پیروزی برابر بایرن مونیخ مطرح کرده که مورد توجه بسیاری قرار گرفته است.

2019931

این خبرنگار اسپانیایی در این باره گفت: «من خوش‌شانس بودم که کنار افرادی چون سولاری، آربلوا و رائول نشسته بودم. رائول پس از گل بایرن مونیخ به من گفت این بازیکنان نمی‌دانند که با این گل چه کاری با خودشان کردند!»

دیدگاه‌ها