کد خبر : 2020218 | 20 اردیبهشت 1403 ساعت 19:18 | 42.7K بازدید | 18 دیدگاه

حرکت متفاوت از منجنیق پرسپولیس

علیرضا بابایی مدافع راست جوان پرسپولیس در نیم فصل دوم حتی کمتر از نیم فصل اول مورد استفاده قرار گرفته است.

حرکت متفاوت از منجنیق پرسپولیس

به گزارش "ورزش سه"، علیرضا بابایی مدافع راست جوان پرسپولیس که از فصل گذشته به تمرینات تیم بزرگسالان راه یافت جزئی از تیم اصلی بود در این فصل خیلی کم مورد استفاده قرار گرفته است.
بابایی در دوره سرمربی‌گری یحیی گل‌محمدی چند باری به لیست 20 نفره رسید اما از زمانی که اوسمار سرمربی شده به ندرت این اتفاق برایش رخ داده است چه برسد به اینکه دقایقی نصیش شود.

نام این بازیکن در بازی اخیر سرخ‌ها در قائمشهر برای اولین‌بار در نیم فصل دوم وارد لیست بیست نفره تیمش شد در حالی که او قبل‌تر از بازیکنان جوان دیگری مثل سهیل صحرایی و محمد بادپا بیشتر مورد توجه قرار می‌گرفت.

جالب اینکه در بازی با سپاهان که دانیال اسماعیلی‌فر محروم بود و حنانوف بعد از دو ماه دروی از میدان در ترکیب اصلی قرار گرفت نام بابایی باز هم در بین بازیکنان ذخیره تیمش دیده نمی‌شد.

این بازیکن جوان در پرتاب اوت‌های دستی بلند با همان حرکات آکروباتیک معروف تبحر دارد و به منجنیق پرسپولیس مشهور شده اما این فصل فرصتی برای عرض اندام پیدا نکرده است.

2020039

با این وجود حرکت آکروباتیک او در تنیس فوتبال روز چهارشنبه تماشایی از آب درآمده است و نشان می‌دهد او غیر از دست‌هایش می‌تواند از پاهای خود نیز استفاده مطلوبی ببرد.

دیدگاه‌ها