کد خبر : 2020257 | 21 اردیبهشت 1403 ساعت 05:00 | 23.8K بازدید | 7 دیدگاه

کلین‌شیت آرشا شکوری مقابل هم‌بازیانش!

عصر روز سه‌شنبه تیم جوانان ایران بازی تدارکاتی مقابل تیم هوادار برگزار کرد.

کلین‌شیت آرشا شکوری مقابل هم‌بازیانش!

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی جوانان ایران که از حدود یک ماه قبل کار خود را با اردوهای انتخابی زیر نظر حسین عبدی و همکارانش شروع کرده یک بازی تدارکاتی قابل تیم هوادار تهران برگزار کرد.
این مسابقه در میانه اردوی تیم ملی جوانان که از شروع هفته قبل در محمدشهر کرج آغاز شده برگزار شد و عبدی بازیکنان جدیدی که اخیرا دعوت کرده را در کنار برخی نفراتی که با خود در تیم ملی نوجوانان همراه داشت به میدان فرستاد.

نکته جالب این بازی حضور آرشا شکوری دروازه‌بان تیم ملی نوجوانان و شاگرد حسین عبدی در تیم هوادار بود.

در شرایطی که تیم هوادار روز قبل از این بازی در لیگ برتر به میدان رفته بود مسعود شجاعی از نفرات ذخیره مقابل تیم جوانان بهره برد که آرشا شکوری در ترکیب ابتدایی به میدان رفت.

2020129

شکوری که در جام جهانی نوجوانان درخشیده بود مقابل مربی و همبازیان خود به میدان رفت و گلی هم دریافت نکرد. این بازی در نهایت 4 بر یک به سود تیم هوادار تمام شد که تنها گل تیم ملی جوانان را هم دروازه‌بان سوم تیم هوادار دریافت کرد.

شکوری و هوادار روز شنبه در یک بازی حساس مقابل پرسپولیس قرار خواهند گرفت اما به نظر نمی‌رسد او شانسی برای رسیدن به ترکیب اصلی تیمش داشته باشد چرا که علیرضا حقیقی باتجربه سنگربان اصلی این تیم به حساب می‌آید.
شکوری در بازی دو هفته قبل تیمش در جام حذفی مقابل مس سونگون به میدن رفت که یک گل به‌خودی دریافت کرد اما در پیروزی سه بر یک و صعود به مرحله بعدی سهیم بود.

دیدگاه‌ها