کد خبر : 2020351 | 21 اردیبهشت 1403 ساعت 15:41 | 24.5K بازدید | 16 دیدگاه

والیبال ایران و طلسمی که محکوم به شکستن آن است

طلسمی که باید در این فصل توسط تیم ملی شکسته شود.

والیبال ایران و طلسمی که محکوم به شکستن آن است

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی والیبال ایران کمتر از دو هفته دیگر باید بازی اول خود را در لیگ ملت‌های والیبال در فصل ۲۰۲۴ برابر تیم ملی صربستان برگزار کند که این بازی برابر سرمربی سابق خود ایگور کولاکوویچ، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

تیم ملی والیبال ایران که در رنکینگ جهانی حدود چهل و شش امتیاز از صربستان کمتر دارد، جای هیچگونه اشتباهی برابر این تیم ندارد. تیم ملی والیبال ایران که معمولا تورنمنت ها را خوب آغاز نمی کند برای امیدوار ماندن به صعود به المپیک باید این طلسم را بشکند و تورنمنت لیگ ملت‌ها را عالی آغاز کند و بر صربستان پیروز شود، در غیر این صورت اوضاع برای پائز و تیم ملی وخیم خواهد شد.

2018784

با این حال عدم بازی‌های تدارکاتی خوب و مسافت طولانی که باید تا ریودوژانیرو برزیل طی شود، این احتمال را قوت می‌بخشد که تیم ملی والیبال ایران این بار نیز مسابقات را خوب آغاز نکند، البته این فقط یک احتمال است و با توجه به حضور موریس موتا پائز بر روی نیمکت تیم ملی همه امیدوار به پیروزی در بازی اول و خوب شروع کردن لیگ ملت‌ها هستند.

تمامی دوازده بازی ایران در لیگ ملت‌ها در دور گروهی حکم یک فینال را خواهند داشت و بچه‌های تیم ملی باید در برابر رقیبان با قدرت در زمین حاضر شوند و به پیروزی برسند تا کار غیرممکن را ممکن کنند و به المپیک پاریس صعود کنند.

دیدگاه‌ها