کد خبر : 2020417 | 21 اردیبهشت 1403 ساعت 22:48 | 32K بازدید | 22 دیدگاه

تدارک مراسم خداحافظی

مهمانی ویژه پی‌اس‌جی: امباپه در کنار اولتراها

کیلیان امباپه در حال حاضر در جلسه‌ای با اولتراهای پاری سن ژرمن در حال بررسی جزئیات مراسم خداحافظی‌اش است.

مهمانی ویژه پی‌اس‌جی: امباپه در کنار اولتراها

به گزارش "ورزش سه"، کیلیان امباپه ساعتی پیش با منتشر کردن ویدئویی چهار دقیقه‌ای با باشگاه پاری سن ژرمن خداحافظی کرد. او در ابتدای این ویدئو گفت: «می‌خواستم با شما صحبت کنم. همیشه گفته بودم که در زمان مناسب با شما صحبت خواهم کرد. می‌خواستم به همه بگویم که امسال آخرین سال حضور من در پی‌اس‌جی است. قصد تمدید ندارم. ماجراجویی من تا چند هفته دیگر به پایان خواهد رسید. من آخرین بازی خود را در پارک دو پرنس در روز یکشنبه انجام خواهم داد.»

پس از انتشار این ویدئو، رسانه‌های معتبر اعلام کردند که او بزودی به رئال مادرید منتقل می‌شود. فابریزیو رومانو و جانلوکا دی‌مارزیو، دو خبرنگار معروف حوزه نقل و انتقالات هم تاریخی را برای اعلام رسمی انتقال امباپه مشخص کرده‌اند. به گفته آنها رئال مادرید پس از فینال لیگ قهرمانان اروپا انتقال این بازیکن را اعلام می‌کند.

2020404

بر اساس گزارش آراِم‌سی اسپورت، امباپه اکنون در ضیافت شامی که با حضور هواداران افراطی پاری سن ژرمن برگزار شده است، در حال تدارک و بررسی جزئیات مراسم خداحافظی‌اش در روز یکشنبه است. پاری سن ژرمن در آخرین بازی این فصل در ورزشگاه پارک دو پرنس، یکشنبه میزبان تولوز خواهد بود.

دیدگاه‌ها