کد خبر : 2020597 | 22 اردیبهشت 1403 ساعت 17:23 | 115.2K بازدید | 103 دیدگاه

بازگشت کاپیتان به خط حمله؛

ترکیب پرسپولیس مقابل هوادار با یک سورپرایز

اوسمار ویرا ۱۱ بازیکن اصلی خود برای دیدار با پرسپولیس را انتخاب کرد.

ترکیب پرسپولیس مقابل هوادار با یک سورپرایز

به گزارش "ورزش سه"، در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران، هوادار باید مقابل پرسپولیس، مدافع عنوان قهرمانی در ورزشگاه دستگردی صف‌آرایی کند.

پرسپولیس در این بازی علاوه بر هوادارانش، سروش رفیعی را نیز در اختیار ندارد. در این مسابقه امید عالیشاه بعد از یک جلسه محرومیت به ترکیب برگشته و سینا اسدبیگی نیز مزد بازی‌های خوبش به عنوان یار تعویضی را با حضور در ترکیب اصلی گرفته است.

2020622

- علیرضا بیرانوند در ترکیب اصلی پرسپولیس حضور دارد و بعد از گلی که در بازی نساجی خورد در پی ثبت یک کلین شیت دیگر در لیگ است.

- خط دفاعی پرسپولیس بدون تغییر باقی مانده است. حسین کنعانی و گئورگی گولسیانی در قلب خط دفاعی هستند. دانیال اسماعیلی فر مدافع راست و عبدالکریم حسن مدافع چپ است.

- خط هافبک پرسپولیس با محرومیت سروش رفیعی دچار تغییر شده است. مسعود ریگی این بار کنار سینا اسدبیگی بازی می‌کند و اسدبیگی بعد از دو پاس گل به عنوان یار تعویضی جانشین سروش رفیعی شده است. اوستون ارونوف و مهدی ترابی نیز دو وینگر این تیم هستند.

- در خط حمله پرسپولیس با بازگشت امید عالیشاه، وحید امیری نیمکت نشین شده است. عیسی آل‌کثیر نیز در نوک خط حمله سرخ‌ها بازی می‌کند.

ترکیب پرسپولیس:
علیرضا بیرانوند، دانیال اسماعیلی فر، حسین کنعانی، گئورگی گولسیانی، عبدالکریم حسن، مسعود ریگی، سینا اسدبیگی، مهدی ترابی، اوستون ارونوف، امید عالیشاه و عیسی آل‌کثیر

دیدگاه‌ها