کد خبر : 2020601 | 22 اردیبهشت 1403 ساعت 17:38 | 105K بازدید | 58 دیدگاه

کمرنگ شدن امیدها برای کسب آخرین سهمیه

سرلک باخت، کشتی ایران ناامید شد

علیرضا سرلک با شکست برابر حریف قزاقستانی در یک چهارم نهایی در آستانه از دست دادن المپیک قرار گرفت.

سرلک باخت، کشتی ایران ناامید شد

به گزارش "ورزش سه"، با اینکه دو کشتی اول علیرضا سرلک در 57 کیلوگرم کشتی آزاد گزینشی المپیک 2024 پاریس همه را امیدوار کرده بود، در یک چهارم نهایی برابر کالژان از قزاقستان قرار گرفت. 

در این کشتی حریف قزاقستانی که به خوبی سرلک را آنالیز کرده بود، از همان ابتدا برتری خود را دیکته کرد. در تایم اول سرلک 3-0 بازنده شد و در تایم دوم بازهم همان روند ادامه داشت. بعد از ثبت نتیجه 5-0 حملات سرلک آغاز شد، اما در نهایت دفاع خوب و منطقی کشتی گیر قزاقستانی باعث شد فقط دو امتیاز به سرلک برسد.

آزادکار سبک وزن ایران که در ثانیه‌های آخر می‌خواست ریسک کند، دو امتیاز دیگر به حریف داد و با نتیجه 7 بر 2 مقابل راحت کالژان از قزاقستان مغلوب شد و حالا باید منتظر حضور حریفش در دیدار فینال باشد تا وی نیز بتواند به گروه بازنده‌ها راه یابد.

علیرضا سرلک با این شکست بدموقع امیدهایش برای رسیدن به المپیک به حداقل رسید. در این مسابقات 2 نفر راه یافته به دیدار فینال و نفر برتر بین نفرات سوم مشترک مجموعا 3 نفر سهمیه المپیک را بدست می‌آورند.

به نظر می‌رسد حریف دور بعدی کشتی گیر قزاقستانی، زین لی از آمریکا باشد که در این صورت شانس باقی ماندن سرلک در جدول به حداقل خواهد رسید.

دیدگاه‌ها