کد خبر : 2020675 | 22 اردیبهشت 1403 ساعت 21:30 | 34.9K بازدید | 78 دیدگاه

چطور ممکن است بازی پرسپولیس را از دست بدهم؟!

گولسیانی: ما 3 بازی دیگر داریم و استقلال 4 بازی

مدافع گرجستانی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید هر چه لازم است که توسط آنها برای قهرمانی صورت بگیرد، انجام خواهد گرفت و مابقی به نتایج استقلال مرتبط است.

گولسیانی: ما 3 بازی دیگر داریم و استقلال 4 بازی

به گزارش "ورزش‌ سه"، گئورگی گولسیانی مدافع گرجستانی تیم فوتبال سپاهان در میکسدزون خبری ورزشگاه دستگردی پس از پیروزی 2 بر صفر تیمش مقابل هوادار درباره بازگشت پرسپولیس به صدر گفت: بله ما تا فردا در صدر جدول هستیم. ما به تلاش خودمان ادامه می‌دهیم مثل همیشه. من هر وقت با شما صحبت کردم گفتم که به تلاش‌مان تا لحظه آخر ادامه می‌دهیم. ما پرسپولیس هستیم و این ویژگی ماست. تا زمانی که شانس داریم، می‌جنگیم. شرایط ما بستگی به نتیجه یک مسابقه دیگر دارد. پس اجازه بدهید منتظر بمانیم و ببینیم چه اتفاقی می‌افتد.
گئورگی سپس مصاف با هوادار را عجیب خواند و بیان کرد: امروز واقعا بازی عجیبی بود، چرا که ما موقعیت‌های زیادی داشتیم که نتوانستیم از موقعیت‌هایمان استفاده کنیم.
او سپس با تمجید از تیم هوادار و سرمربی این تیم مسعود شجاعی اضافه کرد: می‌خواهم از عملکرد مسعود شجاعی تقدیر کنم. او خیلی خوب کار می‌کند. تیم خوبی دارد که فوتبال زیبایی بازی می‌کنند. این عملکرد من را تحریک می‌کند و برایم انگیزاننده است، چرا که دوست دارم تمام تیم‌ها با این کیفیت در فوتبال ایران بازی کنند. این باعث رشد فوتبال ما (ایران) می‌شود.

2020726

او سپس در واکنش به اینکه پرسپولیس موقعیت‌های زیادی را از دست داد، گفت: بله اگر گوش داده باشید این را گفتم. ما موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم ولی این فوتبال است و گاهی رخ می‌دهد و همیشه نمی‌توانید از تمام موقعیت‌هایی که ایجاد می‌کنید استفاده کنید.
گئورگی سپس درباره رقابتی که پرسپولیس با استقلال برای کسب قهرمانی دارد، گفت: بله به شما می‌گویم که 4 بازی برای استقلال باقی مانده و 3 بازی برای ما. تمام 7 بازی باقی مانده برای ما و آنها آسان نیست. بازی‌ها سخت است. پس اجازه بدهید ببینیم چه اتفاقاتی رخ می‌دهد. آن چیزی که به ما مربوط می‌شود را انجام خواهیم داد. ما بازی‌ها را می‌بریم. حالا باید صبر کنیم.
مدافع گرجستانی تیم فوتبال پرسپولیس سپس در واکنش به این سوال که آیا اگر به تیم ملی دعوت شود یک بازی پرسپولیس را از دست می‌دهد، گفت: نه اینطور نیست. آخرین بازی ما 30 می است. مسابقات یورو 18 ژوئن آغاز می‌شود. چطور ممکن است بازی پرسپولیس را از دست بدهم؟!

دیدگاه‌ها