کد خبر : 2020954 | 23 اردیبهشت 1403 ساعت 22:32 | 43K بازدید | 74 دیدگاه

خداحافظی سرد هواداران

جو پارک دو پرنس: امباپه هواداران را دودسته کرد!

در اتفاقی عجیب، هواداران پاری سن ژرمن در پارک دو پرنس در هنگام اعلام ترکیب تیم‌شان برای بازی امشب مقابل تولوز، نام کیلیان امباپه را هو کردند!

جو پارک دو پرنس: امباپه هواداران را دودسته کرد!

به گزارش "ورزش سه"، حدود ۴۵ دقیقه پیش از آغاز دیدار امشب پاری سن ژرمن برابر تولوز در ورزشگاه پارک دو پرنس، که آخرین بازی خانگی شاگردان لوئیز انریکه است، هواداران کیلیان امباپه را هو کردند.

ویدئو: 332578

خداحافظی امباپه از پاری سن ژرمن بدون شک کمتر از آنچه انتظار می‌رفت احساسی خواهد بود. بخش بزرگی از هواداران جدایی کیلیان امباپه را هضم نکرده‌اند. او جمعه اعلام کرد که قراردادش با پاری سن ژرمن را تمدید نمی‌کند و در انتهای فصل از آنها جدا می‌شود.

این بدان معنی است که بازی امشب پاری سن ژرمن و تولوز، آخرین حضور امباپه در ورزشگاه پارک دو پرنس است اما هواداران به شکل خوبی با آن برخورد نکردند.

2021213

حدود ۴۵ دقیقه پیش از آغاز بازی، زمانی که تقریباً یک سوم پارک دو پرنس پر شده بود، ترکیب پاریسی‌ها از طریق میکروفن استادیوم اعلام شد. وقتی که نام بردلی بارکولا خوانده شد، هواداران با تشویق شدیدی از او استقبال کردند اما در هنگام خواندن نام امباپه، آنها با سوت و هو نشان دادند که چقدر از دست ستاره تیم‌شان خشمگین هستند.

به‌نظر نمی‌رسد به‌جز اولتراهای پی‌اس‌جی که با بنر و طرح‌های ویژه از امباپه خداحافظی می‌کنند، دیگر هواداران برنامه خاصی برای این کار داشته باشند. هیچ قدردانی و ادای احترامی هم در سطح باشگاهی برنامه‌ریزی نشده است و تمرکز بر جشن قهرمانی و بالا بردن جام است.

پس از لحظاتی اولتراها که به‌نظر می‌رسد از معدود کسانی هستند که حامی امباپه هستند، از طرح ویژه‌ای که برای خداحافظی این بازیکن تدارک دیدند رونمایی کردند. پس از ثانیه‌هایی امباپه که تا چند دقیقه پیش توسط دیگر هواداران هو شده بود، به مقابل اولتراها رفت و با دست تکان دادن با آنها خداحافظی کرد.

اولتراها همچنین با برافراشتن بنری که روی آن نوشته شده «بچه‌ای از حومه پاریس، تو تبدیل به اسطوره پاری سن ژرمن شده‌ای.» نشان دادند که ارزش زیادی برای ستاره تیم‌شان قائل هستند.

2021216

درنهایت امباپه پس از گذراندن دقایقی با اولتراها راهی زمین شد و در آنجا دوباره بخش زیادی از هواداران با زدن سوت و هو از او استقبال کردند.

به‌نظر می‌رسد جو عجیب در ورزشگاه پارک دو پرنس در هنگام برگزاری جشن قهرمانی در پایان بازی هم ادامه داشته باشد. شبی که مدیران پی‌اس‌جی با برگزار نکردن خداحافظی برای امباپه، حواشی آن را بیشتر کردند.

دیدگاه‌ها