کد خبر : 2020968 | 24 اردیبهشت 1403 ساعت 00:40 | 18.7K بازدید | 21 دیدگاه

پی‌اس‌جی ۱-۳ تولوز: امباپه با باخت خداحافظی کرد

پاری سن ژرمن در آخرین بازی فصل در ورزشگاه پارک دو پرنس، مقابل تولوز متحمل شکست ۳-۱ شد.

پی‌اس‌جی ۱-۳ تولوز: امباپه با باخت خداحافظی کرد

به گزارش "ورزش سه"، در حالی‌که کیلیان امباپه آخرین بازی‌اش را در ورزشگاه پارک دو پرنس انجام داد و با هواداران تیم یک خداحافظی سرد داشت، پاری سن ژرمن مقابل تولوز کامبک خورد و با نتیجه ۳-۱ بازی را واگذار کرد.

ویدئو: 332580

بازی با برتری شاگردان لوئیز انریکه شروع شد. در دقیقه ۵ شوت مارکو آسنسیو از کنار دروازه به بیرون رفت.

۳ دقیقه بعد کیلیان امباپه توانست با پاس آرنائو تناس در زمین حریف صاحب توپ شود و پس از تک به تک شدن با دروازه‌بان گل اول را به ثمر برساند.

2021245

تولوز خیلی زود به این گل پاسخ داد. در دقیقه ۱۳ پاس موسی دیارا در بین مدافعان پی‌اس‌جی به دالینگا رسید و او موفق شد بازی را به تساوی بکشاند.

2021244

تولوز می‌توانست در دقیقه ۲۲ گل برتری را هم بزند اما ضربه آزاد سیه‌رو به شکل خطرناکی از بالای دروازه به بیرون رفت.

در ادامه نیمه اول دو تیم چند بار به دروازه یکدیگر نزدیک شدند اما موفق به خلق موقعیت جدی‌ای نشدند. درنهایت پس از دقایقی که توپ در میانه میدان در جریان بود، نیمه اول با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

در دقیقه ۵۶ آسنسیو یک موقعیت عالی را از دست داد. جایی که ضربه سر خطرناک او با فاصله بسیار کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

در حالی‌که پی‌اس‌جی برای زدن گل برتری به حملات خوبی دست یافته بود، این تولوز بود که گل دوم را زد. در دقیقه ۶۸ بوهو در لبه محوطه به توپ رسید و با یک ضربه دیدنی و فوق‌العاده بازی را ۲-۱ کرد.

2021247

در حدود ۲۰ دقیقه پایانی پی‌اس‌جی برای فرار از شکست خانگی تلاش کرد و چندین بار به دروازه تولوز نزدیک شد اما مقاومت مدافعان این تیم مانع از تغییر نتیجه شد.

در حالی‌که بازی در دقایق پایانی بدون موقعیت و با ریتم آرامی در جریان بود، در دقیقه ۳+۹۰ باگری در مقابل دروازه توانست گل سوم تولوز را هم به ثمر برساند و تیر خلاص را به پی‌اس‌جی بزند. ثانیه‌هایی بعد هم داور سوت پایان بازی را به صدا درآورد و آخرین بازی امباپه در ورزشگاه پارک دو پرنس با شکست به پایان رسید.

دیدگاه‌ها