کد خبر : 2021119 | 24 اردیبهشت 1403 ساعت 19:34 | 10K بازدید | 10 دیدگاه

دریای بابل 2- 0 استقلال ملاثانی؛

لیگ‌یک/ فرار دراماتیک از قعر با دو پنالتی

شاگردان داود سیدعباسی موفق شدند در دقایق پایانی مسابقه به یک پیروزی پراهمیت چنگ بزنند.

لیگ‌یک/ فرار دراماتیک از قعر با دو پنالتی

به گزارش "ورزش‌ سه"، دریایی‌ها که برای بقا نیاز مبرم به پیروزی در این دیدار داشتند هر چه زدند به در بسته خوردند تا بالاخره در دقیقه ۸۹ بازیکنان استقلال ملاثانی مرتکب خطای پنالتی شوند و میلاد جهانی دروازه استقلال ملاثانی را باز کرد. این پایان ماجرا نبود و باز هم بازیکنان استقلال ملاثانی که در هوای بارانی بابل آشفته شده بودند، یک خطای پنالتی دیگر مرتکب شدند تا در وقت‌های اضافی بار دیگر میلاد جهانی بازیکن سابق صنعت نفت، ذوب‌آهن و سپاهان پشت توپ بایستد و پیروزی تیمش را دو برابر کند.

با این پیروزی شاگردان داود سیدعباسی 27 امتیازی شدند تا فعلا نفس راحتی بکشند و در رتبه چهاردهم قرار بگیرند و در سوی دیگر سیاوش اکبرپور با استقلال ملاثانی پس از حکم کمیته انضباطی و بازنده شدن مقابل فجر یک شکست دیگر را تجربه کرد تا 36 امتیازی در رتبه دوازدهم جدول رده بندی باقی بماند.

سه هفته تا پایان رقابت‌های لیگ دسته اول باقی مانده و دریا که یکی از 5 تیم قعرنشین جدول رده بندی مسابقات به شمار می‌رود باید به شیراز سفر کند  و با شهر راز بازی کند. در سوی دیگر استقلال ملاثانی دیدار مقابل خیبر را در خانه پیش رو دارد که چشم سه مدعی دیگر صعود به لیگ برتر به این مسابقه است.

دیدگاه‌ها