کد خبر : 2021283 | 25 اردیبهشت 1403 ساعت 12:30 | 37.6K بازدید | 68 دیدگاه

برگی از تاریخ:

اتحاد اسطوره‌های استقلال علیه تیم اماراتی!

تیم پرستاره و شگفت‌انگیز استقلال در چنین روزی الشباب را گل باران کرد.

اتحاد اسطوره‌های استقلال علیه تیم اماراتی!

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال استقلال یازده سال پیش در چنین روزی در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الشباب امارات رفت و پیروزی پرگل و هیجان‌انگیزی را در زمین الشباب به دست آورد و پیروزی خاطره‌انگیزی را رقم زد.

در این مسابقه امیر قلعه‌نویی سرمربی حال حاضر استقلال هدایت آبی‌ها را برعهده داشت و ستاره‌های نامداری تحت نظر این مربی به زمین فرستاده شدند تا نسخه تیم اماراتی را در همان بازی رفت بپیچند و صعود را قطعی کنند، سيدمهدى رحمتى، پژمان منتظرى، اميرحسين صادقى، على حمودى، هاشم بيگ‌زاده، جواد نكونام، ساموئل، مجتبى جبارى، خسرو حيدرى، سياوش اكبرپور و فرهاد مجيدى بازیکنانی بودند که در زمین حاضر شدند.

تک تک بازیکنان حاضر در زمین از کیفیت بالایی برخوردار بودند و ستاره‌های تاثیرگذاری مانند حنیف عمران‌زاده، آرش برهانی و... هم روی نیمکت حضور داشتند که در ادامه وارد زمین شدند، در این مسابقه ستاره‌های استقلال دست در دست هم یک پیروزی خاطره‌انگیز به تاریخ این باشگاه اضافه کردند.

ویدئو: 25315

استقلال با پیروزی پرگل در این مسابقه کار سختی در بازی برگشت در ورزشگاه آزادی نداشتند و البته با توجه به کم اهمیت بودن بازی برگشت در ورزشگاه آزادی این مسابقه 0-0 تمام شد و آبی‌ها با پیروزی پرگل در خانه حریف به مرحله بعدی صعود کردند، استقلال در این فصل لیگ قهرمانان تا مرحله نیمه نهایی پیش رفتند و مقابل اف‌سی‌ سئول از گردانه مسابقات حذف شدند.

دیدگاه‌ها