کد خبر : 2021286 | 26 اردیبهشت 1403 ساعت 02:28 | 19.4K بازدید | 8 دیدگاه

تبلیغ تاثیرگذاز بازیکن اسپانیایی برای عربستان

بعد از هشت ماه کیف پول به آلوارو برگشت

کیف پول بازیکن اسپانیایی تیم قادسیه عربستان پس از هشت ماه بدون هیچ تغییری به دست او رسید.

بعد از هشت ماه کیف پول به آلوارو برگشت

به گزارش "ورزش سه"، در روز گذشته آلوارو گونزالس مدافع اسپانیایی تیم القادسیه در سطح دوم عربستان که سابقه بازی برای تیم‌های النصر و مارسی فرانسه را دارد، در صفحه شخصی خود استوری قابل توجهی منتشر کرد و از اتفاق عجیبی که تجربه کرده بود، صحبت کرد.

او 8 ماه پیش کیف پولش را گم می‌کند و پس از گذشت 8 ماه، در روز گذشته با او از سمت پلیس این شهر تماس می‌گیرند که فردی این کیف پول را پیدا کرده و می‌تواند با حضور در اداره پلیس این کیف را پس بگیرد. گونزالس که در این مدت قید محتویات کیف پول گمشده‌اش را زده بود و کارت‌های بانکی و مدارک شناسایی‌اش را مجددا دریافت کرده بود، در زمان دریافت این کیف بسیار متعجب می‌شود چرا که حتی پول نقد داخل آن هم تغییری نداشته است!

این موضوع با تعجب او همراه شد و این بازیکن که اتفاقا در دوران بازی در مارسی، منزلش مورد سرقت مسلحانه قرار گرفته بود، با انتشار استوری از کاربرانش پرسید: این اتفاق بسیار شگفت‌انگیز است. حتی یک سنت هم از کیف من برداشته نشده و این در هیچ جای دنیا امکان‌پذیر نیست!

اکنون گونزالس از فصل بعد همراه نفراتی چون لوسیانو ویتو، الکساندر هک و آندره کاریو در سطح اول عربستان بازی خواهند کرد و با القادسیه که دیگر تیم تحت هدایت آرامکو است، در فصل بعد به لیگ روشن راه پیدا خواهند کرد.

2021781

دیدگاه‌ها