کد خبر : 2021420 | 26 اردیبهشت 1403 ساعت 07:40 | 16.1K بازدید | 10 دیدگاه

حامد لک در اوج 15 سالگی لیگ! (ویدئو)

دروازه‌بان مس رفسنجان بهترین شرایط خود را در این فصل داشته است.

حامد لک در اوج 15 سالگی لیگ! (ویدئو)

به گزارش "ورزش سه"، حامد لک در حالی پانزدهمین سال متوالی حضورش در لیگ برتر را سپری می‌کند و همواره شماره یک تیم‌های خود بوده که شاید بتوان یکی از بهترین دوران فوتبالی او را در همین فصل و به‌ویژه دور برگشت در کنار محرم نویدکیا و رحمان احمدی دانست و در دیدارهای گذشته نیز با عملکرد خود این موضوع را نشان داده و برابر سپاهان هم درخشش قابل توجهی داشت.

سپاهان همیشه کار سختی در سالیان اخیر برای باز کردن دروازه حامد لک داشته و بازهم این اتفاق برای آنها افتاد و غیر از یک صحنه، دیگر نتوانستند موفق به گلزنی شوند. سیوهای تماشایی گلر با تجربه مس رفسنجان در دیدار این هفته با سپاهان به قدری چشم‌نواز بود که می‌توان گفت کمتر در فوتبال ایران چنین عکس‌العمل‌هایی را دیده بودیم.

ویدئو: 332732

حامد لک جدا از خروج‌های موفق و پاس‌های بلند دقیق از محوطه جریمه خودی، یک سیو استثنایی در نیمه اول روی شوت محکم رضا اسدی داشت و با دبل سیو توپ را از کاوه رضایی گرفت و در نیمه دوم هم اسدی را دوباره در موقعیت تک به تک ناکام گذاشت تا یک بازی درخشان دیگر از این گلر در ذهن بماند.

این دروازه‌بان حالا در شرایطی خود را آماده دیدار فردا در جام حذفی مقابل تراکتور می‌کند و در ورزشگاه یادگار امام بازی می‌کند که دوران موفقی همراه با این تیم داشته و قهرمانی در رقابت‌های حذفی و نایب قهرمانی لیگ برتر را همراه با سرخ پوشان تبریزی به دست آورده است.

دیدگاه‌ها