کد خبر : 2021429 | 25 اردیبهشت 1403 ساعت 23:21 | 23.6K بازدید | 8 دیدگاه

باقری تیرک زد و خوشحالی کرد! (عکس)

هافبک نساجی مازندران نمایش موثری در شب پیروزی تیمش مقابل استقلال خوزستان داشت.

باقری تیرک زد و خوشحالی کرد! (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، نساجی پیروزی کلیدی و حیاتی در مسیر بقا در لیگ برتر مقابل استقلال خوزستان به دست آورد که زدن چهار گل در اهواز نشان می‌دهد همه بازیکنان سرخ پوش نقش کلیدی در این برد داشتند و توانستند نمایش موثری خوبی ارائه کنند که منصور باقری هم یکی از آنها بود.

منصور باقری که در دور برگشت لیگ برتر یکی از بهترین‌های نساجی محسوب می‌شود و گل‌های حساس و سه امتیازی در دیدارهای اخیرشان مقابل تراکتور و ذوب‌آهن به ثمر رسانده بود، در بازی مقابل استقلال خوزستان هم تلاش زیادی در میانه میدان داشت و در حالی که یک خط جلوتر استفاده شده بود، توانست مثمر ثمر کار کند.

2022007

هافبک جنگنده نساجی پس از بازی‌های درخشان اخیرش در ترکیب این تیم، در دیدار مقابل استقلال خوزستان نیز نگذاشت ستاره‌های خط میانی حریف ازجمله ساویو روبرتو در ایجاد موقعیت کار خاصی انجام بدهند و البته نزدیک بود بازهم گل سه امتیازی بزند.

باقری در شرایطی که تیمش پیش افتاده بود، سعی در زدن سومین گل خود با پیراهن نساجی مازندران در دور برگشت داشت، اما این بار با بدشانسی شوت او از پشت محوطه جریمه به تیرک افقی دروازه استقلال خوزستان اصابت کرد و راهی اوت شد ولی با این وجود در جشن هر چهار گل تیمش مثل گلزنان خوشحال بود!

دیدگاه‌ها