کد خبر : 2021440 | 26 اردیبهشت 1403 ساعت 01:17 | 20.7K بازدید | 33 دیدگاه

شب رویایی امری: ویلا در چمپیونزلیگ (عکس)

با شکست تاتنهام مقابل منچستر سیتی، حضور استون ویلا در فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا قطعی شد.

شب رویایی امری: ویلا در چمپیونزلیگ (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، دیدار امشب منچستر سیتی و تاتنهام که با گل‌های ارلینگ هالند در نیمه دوم با پیروزی ۲-۰ سیتیزن‌ها به پایان رسید، علاوه‌بر اینکه آنها را به صدر جدول لیگ برتر انگلیس رساند، سهمیه چمپیونزلیگ استون ویلا را هم قطعی کرد.

اونای امری در استون ویلا کار بزرگی انجام داده است. او در مقطعی از فصل با لیورپول و آرسنال بر سر رتبه اول می‌جنگید و چند هفته پیاپی را در جایگاه دوم سپری کرد. پس از روند عالی لیورپول و منچستر سیتی آنها به جایگاه چهارم سقوط کردند اما دیگر خبری از رفتن به رده پایین‌تر نبود و تیم امری با چنگ و دندان این رتبه را حفظ کرد.

2022047

با اینکه آنها در دیدار دوشنبه‌شب برابر لیورپول در ویلا پارک به تساوی ۳-۳ رسیدند اما همچنان شانس زیادی برای رسیدن به چمپیونزلیگ داشتند، چرا که فقط کافی بود تاتنهام در دیدار امشب برابر سیتی شکست بخورد و همین اتفاق هم افتاد.

بازی امشب با مراسم بهترین‌های فصل استون ویلا همزمان بود و بازیکنان این تیم به همراه اونای امری در جریان مهمانی اتفاقات بازی را دنبال می‌کردند. پس از سوت پایان بازی و برد منچستر سیتی، عکس جذابی از خوشحالی اونای امری برای رسیدن به چمپیونزلیگ در فضای مجازی وایرال شده که توجه کاربران را جلب کرده است.

2022048

نکته جالب رابطه سیتی و استون ویلا در این فصل است. شاگردان امری در فصل جاری رفت و برگشت آرسنال را در ویلا پارک و امارات شکست دادند و پپ گواردیولا هم برای جبران با بردن تاتنهام، سهمیه چمپیونزلیگ ویلا را قطعی کرد.

2022046

دیدگاه‌ها