کد خبر : 2021462 | 26 اردیبهشت 1403 ساعت 10:32 | 17.8K بازدید | 24 دیدگاه

از دست دادن فرصت‌ها یک مشکل مهم در پرسپولیس است

عاشوری: تیم‌ها راه مهار اورونوف را یاد می‌گیرند

پیشکسوت پرسپولیس می‌گوید این تیم برای کسب عنوان قهرمانی سزاوارترین تیم است.

عاشوری: تیم‌ها راه مهار اورونوف را یاد می‌گیرند

به گزارش ورزش سه، محسن عاشوری، مربی سابق پرسپولیس در خصوص برد این تیم مقابل هوادار می‌گوید: پرسپولیس بازی خیلی خوبی ارائه داد و نمایشی عالی داشت. البته در نیمه دوم فشار پرسپولیس کمتر شد و مدافعان سختگیری لازم را نداشتند؛ نکته‌ای که موجب شد تیم هوادار صاحب دو سه فرصت گلزنی شود که این مسئله نباید تکرار شود.

او درباره نمایش نه چندان جالب اورونوف در این بازی گفت: به هر حال مسائل زیادی می‌تواند در این افت دخیل باشد؛ مثلاً افت بدنی به دلیل نداشتن ریکاوری خوب و شاید هم مسائل روحی و روانی. البته تیم‌های مقابل هم برای بازیکنان شاخص برنامه‌ریزی می‌کنند و آنها را مورد بررسی قرار می‌دهند تا آنها را مهار کنند که شاید این مورد در خصوص مهار اورونوف بیشتر جنبه عملی پیدا کرده است.

1721682

عاشوری در ادامه درباره از دست دادن موقعیت‌های گل تیم محبوبش هم گفت: پرسپولیس موقعیت زیاد درست می‌کند که این یک مزیت است اما اینکه فرصت زیاد از دست می‌دهد جالب نیست و این مشکل باید برطرف شود.

عاشوری برای سه بازی پایانی تیمش توصیه‌ای فنی دارد: پرسپولیس با فوتبالی که ارائه می‌دهد لایق‌ترین تیم برای قهرمانی است. به همین دلیل اگر با همین رویه بازی کند و توجهی هم به بازی‌های تیم رقیب نداشته باشد قادر به پیروزی خواهد بود و در پایان قهرمان خواهد شد.

او درباره تمدید با اوسمار هم می‌گوید: من فکر می‌کنم بهترین روش این است که کمیته فنی در خصوص اوسمار تصمیم بگیرد و عملکرد او را مورد ارزیابی قرار دهد هر چند چیزی که از بیرون دیده می‌شود شکل بازی پرسپولیس است که واقعاً مطلوب و در حد قهرمانی است.

دیدگاه‌ها