کد خبر : 2021475 | 26 اردیبهشت 1403 ساعت 11:35 | 173K بازدید | 226 دیدگاه

چقدر دلتنگ خواهیم شد

توپ طلا نه، نوبل را برای کروس اختراع کنید

برای نابغه آلمانی رئال باید جایزه‌ای متفاوت مثل نوبل فوتبال ساخت. او در دنیایی متفاوت با وینیسیوس‌ها و بلینگام‌ها سیر می‌کند.

توپ طلا نه، نوبل را برای کروس اختراع کنید

به گزارش "ورزش سه"، دیشب و بعد از پیروزی 5-0 رئال برابر آلاوس که با یک نمایش فوق العاده دیگر از تونی کروس همراه بود، از کارلو آنچلوتی در مورد شانس بردن توپ طلای او پرسیدند.

2022088

پاسخ سرمربی ایتالیایی جالب بود: «هر اتفاقی ممکن است بیفتد، تورنمنت‌های بسیار مهمی در تابستان وجود دارد. آلمان همراه کروس قادر به قهرمانی در یورو خواهد بود. فکر می‌کنم آن‌ها می‌توانند برای کسب عنوان قهرمانی تلاش کنند. اگر ما قهرمان لیگ قهرمانان شویم و آلمان نیز یورو را ببرد، کسی چه می‌داند؟»

2022089

به آمار او نگاه کنید:

یک پاس گل
123 لمس توپ
۱۱۱ پاس کامل
97 درصد دقت پاس
10 پاس بلند کامل
دو توپ‌گیری

با این حال همه می‌دانیم که دشوار است تونی کروس در رقابت با وینیسیوس و جود بلینگام برنده توپ طلا شود. پس از آنجایی که هرگز توپ طلا را به او نخواهند داد، باید جایزه نوبل فوتبال را اختراع کنیم و به تونی کروس بدهیم. 

2020571

هافبک آلمانی استاد ورزش خود، فوتبال، است. او بیش از اندازه کافی نمی‌دود، زیرا نیازی به این کار ندارد. چون از فکرش استفاده می‌کند. 

زمانی دکارت گفت: «فکر می‌کنم، پس هستم.» کروس هم می‌تواند بگوید: «فکر می‌کنم، پس فوتبال بازی می‌کنم.»

این شاید آخرین فصل فوتبالی کروس باشد. و او هنوز آینده خود را روشن نکرده است. رئال مادرید و هم‌تیمی‌های او برای ماندن کروس حداقل برای یک فصل دیگر اصرار دارند، اما این بازیکن آلمانی سکوت اختیار کرده و به شایعات بازنشستگی‌اش دامن می‌زند. 

ستاره آلمانی این فضیلت قوی و بزرگ را دارد که هر هم‌تیمی خود را به بازیکنی بهتر و بازیکن مقابلش را به بازیکنی ضعیف‌تر تبدیل کند. این جوهره کروس است که بدون نیاز به گلزنی، دریبل، یا بازی‌های عظیم، می‌تواند فوتبال را معنا کند. او به واقع در دنیایی متفاوت سیر می‌کند.

دیدگاه‌ها