کد خبر : 2021478 | 26 اردیبهشت 1403 ساعت 11:36 | 13.4K بازدید | 1 دیدگاه

مشت گره کرده دوست صمیمی سرمربیان لیگ برتری!

صعود کویر مقوا به لیگ دسته اول با هدایت رضا مرتضی زاده رقم خورد.

مشت گره کرده دوست صمیمی سرمربیان لیگ برتری!

به گزار ش "ورزش سه"، نه برای هواداران فوتبال در ایران اما برای بسیاری از اهالی فوتبال، مرتضی‌زاده نامی آشناست. او در لیگ برتر سابقه کار کردن در تیم‌های مختلف را دارد و حالا برای سرمربیگری پا جلو گذاشته و در گامی مهم به موفقیتی بزرگ رسیده است.

کویر مقوا تیمی خصوصی در فوتبال ایران محسوب می‌شود که از مرحله دوم لیگ دسته سه کار خود را آغاز کرد و به سرعت موفق شد مدارج ترقی را طی کند. آنها در دو دوره متوالی صعود به لیگ دسته دوم را رقم زدند و این فصل در اولین سال حضور در سطح سوم فوتبال ایران به عنوان صدرنشین یک صعود دیگر را هم تجربه کردند.

پشت این صعود، رضا مرتضی زاده حضور دارد. کسی که در سال‌های گذشته به عنوان دستیار فنی کنار مجید جلالی، محمد ربیعی و... حضور داشت و در سالی که حمید مطهری در پیکان بود، از مربیان این تیم به شمار می‌رفت.

او همچنین در تیم مس رفسنجان همراه با محمد ربیعی کار کرد و موفق شد در تیمهای پایه پیکان، نتایج خوبی را با تیم خودروساز تهرانی رقم بزند و حالا جاهطلبی خود را به عنوان مرد شماره یک کادرفنی پیش می‌برد.

2022094
2022095
2022096
2022097

صعود تیم کویر مقوا به لیگ یک فرصتی مطلوب را به این تیم تهرانی می‌دهد تا در سطح دوم فوتبال ایران بدرخشد. آنها همین حالا سرمایه باشگاه را با صعود خود چندین میلیارد افزایش دادند و اگر قرار باشد سهمیه خود را هم بفروشند، احتمالا تمام هزینه این سالها را به جیب مالک خواهند زد.

با این حال رضا مرتضی زاده و شاگردانش خود را آماده یک فصل جذاب در لیگ آزادگان می‌کنند، جایی که به عنوان یک تیم پایتخت نشین از امتیاز خوبی هم برای جذب بازیکنان سرشناس برخوردار خواهند بود.

دیدگاه‌ها