کد خبر : 2021522 | 26 اردیبهشت 1403 ساعت 14:04 | 30.8K بازدید | 64 دیدگاه

مطهری: چیزی که دوست دارید بشنوید جواب من است!

حمید مطهری به سوالی در مورد سمتش در تراکتور و آینده کاری‌اش در این تیم پاسخ جالبی داد.

مطهری: چیزی که دوست دارید بشنوید جواب من است!

به گزارش "ورزش سه"، حمید مطهری در نشست خبری قبل از بازی با مس رفسنجان در جام حذفی، گفت: شعار اول من روز اولی که آمدم تبریز این بود که دوست دارم کمتر حرف بزنم و بیشتر عمل کنم. الان هم خیلی کوتاه حرف می‌زنم. مس رفسنجان با آقای نویدکیا تیم خوب و قابل احترامی است. ما هم باشگاه بزرگی هستیم که تماشاگران عاشق داریم. واقعاً تماشاگران ستاره‌های تیم ما روی سکوها هستند. توقع دارم فردا به استادیوم تشریف بیاورند و با انرژی مثبت تیم را رو به جلو هدایت کنند. جام حذفی تنها جام باقی مانده برای تراکتور است و محکوم به برد هستیم. دوست دارم هواداران با نماد و پیراهن‌های تراکتور در استادیوم حضور پیدا کنند و تیم را مثل همیشه به سمت پیروزی هدایت کنند.

ویدئو: 332834

مربی تیم فوتبال تراکتور ادامه داد: تمامی تمهیدات فنی برای بازی با مس رفسنجان اندیشیده شده و عصر امروز آخرین جلسه آنالیز را داریم تا بازیکنان در خصوص سبک بازی مس  و برنامه تیم در تک تک دقایق بازی، توجیه شوند. سعی می‌کنیم نقاط ضعف خودمان و نقاط قوت آنان را پوشش دهیم تا تیم ضربه نخورد.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه به نظرتان بازی در 90 دقیقه تمام می‌شود؟ گفت: باتوجه به فشردگی مسابقات، دیدید در این چهار بازی که من بودم به فاصله چهار، پنج روز بازی کردیم و دوست داریم بازی در 90 دقیقه تمام شود؛ اما فوتبال غیرقابل پیش‌بینی است.

او در مورد حل شدن مشکل تمرین در یادگار گفت: بله حل شد امروز بعدازظهر آنجا تمرین می‌کنیم.

مطهری در خصوص روند رو به رشد تراکتور در بازی‌های اخیر و بازگشت تیم به روزهای خوب، گفت: لطف خدا شامل حال‌ تراکتور شده است. به نظرم نتایج خوب هفته‌های اخیر را مدیون تلاش بازیکنان و کادر مدیریتی و حمایت هواداران هستیم. من از بازیکنان تشکر می‌کنم که در این مدت به طور تمام وقت در اختیار کادرفنی هستند و من به همراه دستیارانم شبانه‌روز وقت گذاشته و امورات را پیش می‌بریم. سعی می‌کنیم همان تیم واقعی تراکتور بشویم. میکس این‌ها شده نتایج تراکتور.

2022150

او در رابطه با عملکرد خوب حسین پورحمیدی در هفته‌های اخیر و نقش او در دیدار فردا، بیان کرد: ما از حیث دفاع تیمی و سازماندهی دفاعی عملکردمان بهتر شده و این عملکرد خوب مختص دروازه‌بان یا خط دفاعی نیست؛ بلکه تمامی بازیکنان وظایف دفاعی‌شان را به نحو احسن انجام می‌دهند. پورحمیدی از نظر رفتاری و فنی خیلی خوب بوده و به تیم کمک می‌کند. زمان حضورم در تیم ملی نیز همواره او را به اردوها دعوت می‌کردیم. اکنون این دروازه‌بان با آرامش خاطر و روحیه بهتر بازی می‌کند و از هواداران نیز قدردانی می‌کنم که پورحمیدی را به خوبی حمایت می‌کنند و جو بسیار خوبی درست کرده‌اند.

مربی تراکتور در خصوص اینکه پنالتی‌زن اول تیمش چه کسی است؟ گفت: پنالتی‌زن اول تیم را در آخرین جلسه تمرینی تعیین می‌کنیم. اگر اجازه بدهید الان اسم نبرم. ما پنالتی زن داریم و بر اساس روحیه و جو حاکم پنالتی‌زن اول مشخص می‌شود. گاهاً برخی بازیکنان در بازی‌ها حس بهتری برای زدن پنالتی دارند در کل دنیا هم اتفاق می‌افتد و مورد خاصی نیست.

ویدئو: 332839

مطهری در پاسخ به سوالی درباره مدت زمان قراردادش با تراکتور و اینکه ادامه همکاری‌اش با این تیم منوط به آمدن یحیی گل‌محمدی است یا خیر؟ عنوان کرد: من قبلاً هم گفته‌ام که القاب مهم  نیست و آمده‌ام صادقانه کار کنم. پاسخ من به این سوال، همان چیزی است که دوست دارید بشنوید!

ویدئو: 332840

وی درباره مصدومان تیم برای دیدار با مس، گفت: باتوجه به مشورت با کادر پزشکی، فکر می‌کردیم مهدی عبدی به بازی با مس می‌رسد؛ ولی اتفاق نادری رخ داده و او آسیب دیدگی قدیمی از ناحیه مینیسک خارجی دارد که وضعیتش تا دو روز آینده مشخص می‌شود. احتمال دارد او را تا پایان فصل در اختیار نداشته باشیم. در این یکی دو روزه تکلیفش مشخص می‌شود.

ویدئو: 332841

دیدگاه‌ها