کد خبر : 2021663 | 27 اردیبهشت 1403 ساعت 00:42 | 15.5K بازدید | 20 دیدگاه

لبخند سروش به بازگشت

سروش رفیعی در شروع تمرینات تیمش برای بازی با استقلال اهواز چهره‌ای خندان و خوشحال دارد.

لبخند سروش به بازگشت

به گزارش "ورزش سه" سروش رفیعی که به خاطر محرومیت بازی مقابل هوادار را از دست داد حالا می‌تواند برای بازی با استقلال تمرکز کرده و به تیمش در این مسابقه و کورس قهرمانی نفسگیری که با رقیب سنتی دارند کمک کند.

رفیعی که در دو فصل اخیر کارت زردهای زیادی گرفته این بار با کارت قرمز جریمه شد و یکی از مهمترین بازی‌های تیمش را از دست داد، اما اوسمار روی توانمندی‌ها و میدانداری این بازیکن حساب می‌کند.

شماره 7 سرخ‌ها که در نیم فصل دوم یک خط عقب‌تر بازی می‌کند در کنار ریگی نبض بازی پرسپولیس را در اختیار دارد و ریتم تیم را کندتر یا سریعتر می‌کند.

در این میان او به خاطر تجربه بسیار زیادش در لیگ برتر و قهرمانی‌هایی که با پرسپولیس و فولاد به دست آورده خیلی خوب می‌داند که در چه مواقعی نبض بازی تیم خود را کنترل کند و از بازی هیجانی بپرهیزد.

رفیعی به خاطر حضور در این پست مثل فصل قبل و قبل تر از آن نتوانسته گلسازی کند یا در موقعیت گل قرار بگیرد، اما به نظر می‌رسد با توجه به آنچه در مرکز زمین به عنوان یک هافبک میانی آموخته، می‌تواند در کنار ریگی در این سه مسابقه هم به کمک تیمش بیاید.

البته در حالتی ضعیف‌تر این احتمال وجود دارد که اوسمار باز هم از سینا اسدبیگی در مرکز زمین استفاده کند که نمایش‌های خوبی برای تیم خود در چند مسابقه اخیر ارائه کرده است.

دیدگاه‌ها