کد خبر : 2023022 | 02 خرداد 1403 ساعت 01:19 | 21.2K بازدید | 32 دیدگاه

متن‌های متفاوت ستاره‌های رئال؛

پیام احساسی والورده برای کروس: تونی عاشقتم!

هم تیمی‌های سابق و فعلی تونی کروس، ستاره رئال مادرید، به مناسبت خداحافظی‌ او از دنیای فوتبال با پیام‌های گوناگون از او قدردانی کردند.

پیام احساسی والورده برای کروس: تونی عاشقتم!

به گزارش "ورزش سه"، خبر خداحافظی بازیکنان رئال مادرید را شوکه کرده است. هافبک آلمانی رئال تصمیم گرفته به زودی از دنیای فوتبال خداحافظی کند.

کروس تایید کرد که یورو 2024 آخرین تورنمنت او به عنوان فوتبالیست حرفه‌ای خواهد بود و قرار است پس از آن‌ها کفش‌هایش را آویزان کند. در ساعات قبل بازیکنان فعلی و سابق رئال واکنش‌های متفاوتی به این تصمیم داشته‌اند که کماکان ادامه دارد.

فده والورده یکی از احساساتی‌ترین متن‌های ممکن را برای کروس نوشت: "فکر می‌کنم که وقتی کودک بودیم همه‌ ما یک اسطوره داشتیم. اسطوره‌ای که آن را تحسین می‌کردیم، اسطوره‌ای که در تلوزیون او را می‌دیدیم و پیش خود می‌گفتیم “وقتی که بزرگ شدم، دوست دارم مثل او شوم”. و بله، در کودکی خیلی تصورات داشتیم و در رویاهای‌ خود با همان اسطوره فوتبال بازی می‌کردیم، اسطوره‌ای که حتی در تخیل ما هم دور، دست نیافتنی و غیر ممکن بود. آن کودک دقیقا من بودم، ولی بچه‌ای که رویایش را عملی کرد و توانست با بازیکنی که اسطوره‌‌اش بود، بازی کند. امروز، با حس و حالی عجیب و بغض می‌دانم که این بچه دوست داشت که با تو 10 سال دیگر هم بازی کند، تونی! من در کنار تو همیشه همان بچه بودم با کلی ذوق و‌ شوق! کل روز را با خودم کلنجار رفتم و فکر می‌کنم که یک چیزی را هیچوقت به تو نگفتم، نمی‌د‌انم که حتی بتوانم در مقابل تو این را بگویم یا نه، ولی می‌خواهم این را بدانی که عاشق تو هستم و قسمتی از چیزی که امروز هستم به‌خاطر توست."

2024773

مارسلو، کاپیتان سابق رئال، برای هم تیمی سابق خود اینطور نوشت: "امروز برای فوتبال خیلی غم‌انگیز است. تونی عزیز، پذیرش این که دیگر نتوانیم از بازی تو لذت ببریم سخت است. از زمان حضورت در مادرید کیفیت، عشق به بازی و جاه‌طلبی بزرگ برای پیروزی را نشان دادی. هوادارای رئال و دنیای فوتبال از تو به عنوان یکی از بزرگترین اسطوره‌ها یاد می‌کنند، بازیکنی که دورانی را رقم زد و من خوشحال و مفتخرم که توانستم آن را با تو به اشتراک بذارم. بابت همه چیز ممنونم، تونی هنوز یک کار دیگر داری پانزدهمی را به دست بیاور. ممنون استاد."

لوکا مودریچ، زوج کروس در خط میانی که آن‌ها را به طراحان خطرناکی برای حریفان رئال تبدیل می‌کرد، خطاب به هم تیمی‌اش نوشت: "همکاری با تو در خط میانی رئال مادرید باعث افتخارم بود. ما هرگز این دوران طلایی را در باشگاه همیشگی خود فراموش نمی‌کنیم. هالا مادرید."

رافائل واران، مدافع سابق رئال مادرید، با انتشار یک استوری خطاب به کروس نوشت: "به‌خاطر دوره شگفت‌انگیزی که داشتی تبریک می‌گویم. هم تیمی، بازیکن و رهبر باورنکردنی. اسطوره."

2024775

دیدگاه‌ها