کد خبر : 2023632 | 04 خرداد 1403 ساعت 21:14 | 26.7K بازدید | 21 دیدگاه

10 سال از لادسیما گذشت

راموس: دو روز برای جشن گرفتن لادسیما کم بود

سرخیو راموس از گل تاریخی خودش به اتلتیکو در فینال لیگ قهرمانان 2014 حرف زد.

راموس: دو روز برای جشن گرفتن لادسیما کم بود

به گزارش "ورزش سه"، سرخیو راموس نمی‌خواست فرصت دوباره جشن گرفتن دهمین سالگرد دسیما را از دست بدهد، عنوانی که در آن نقشی اساسی داشت. گل او به اتلتیکو در دقیقه 93 فینال لیگ قهرمانان اروپا در لیسبون یکی از مهم‌ترین لحظات تاریخ مدرن رئال مادرید است. فینالی که امروز دهمین سالروزش است.

1709038

راموس در توصیف گل تاریخی خودش گفت: «این کرنری است که برادرم لوکا مودریچ ارسال کرد و ثانیه‌ای بعد همه می‌دانند چه اتفاقی می‌افتد. این سناریویی بود که در ماه های قبل تمرین کرده بودیم و از ضربات ایستگاهی به رقبا ضربه زیادی می‌زدیم. او توپ را جایی که باید فرستاد. گودین مامور مهار من بود و تحرک رونالدو باعث شد برای من فضای خالی کوچکی ایجاد شود. گودین جا ماند و من عملاً به به سمت نقطه پنالتی هجوم بردم تا ضربه سر به آن شکل زده شود. گلی که برای رئال و خودم تاریخی شد.»

راموس ادامه داد: «من و لوکا همدیگر را کاملاً می‌شناسیم. مواقعی حتی مجبور نبودیم با هم صحبت کنیم و فقط با نگاه کردن به یکدیگر موقعیت بعدی را درک می‌کردیم. هیچکس نمی‌تواند کیفیت لوکا را زیر سوال ببرد. مودریچ توپ را درست در جایی که باید فرستاد. ما دو روز آن قهرمانی را جشن گرفتیم ولی معتقدم باید روزهای بیشتری جشن می‌گرفتیم.»

دیدگاه‌ها