کد خبر : 2023689 | 04 خرداد 1403 ساعت 23:07 | 72.2K بازدید | 4 دیدگاه

فیگور قهرمانی ستاره پرسپولیس، در اوج قدرت

مهدی ترابی بعد از برد بزرگ و استثنایی مقابل استقلال خوزستان فیگور جالبی مقابل سکوها گرفت.

فیگور قهرمانی ستاره پرسپولیس، در اوج قدرت

به گزارش "ورزش سه" مهدی ترابی در نیمه دوم بازی با استقلال خوزستان تلاش کرد تا در کمال خونسردی و تسلط بر فوتبالی که ارائه می‌دهد شرایط را برای تیمش تغییر دهد که موفق هم بود.

ترابی در نیمه اول مثل بیشتر هم تیمی‌های خود فروغ لازم را نداشت اما در نیمه دوم راه افتاد و موفق شد با حرکات تکنیکی، پاس‌های عمقی و ضربات فنی‌اش دروازه استقلال خوزستان را تهدید کند.

ترابی در این بازی خوش شانس نبود چرا که شوت‌های او به ثمر ننشست و علی رغم حضور موثرش در کارهای ترکیبی پاس گلی به نام او ثبت نشد اما در تداوم فشار روی دروازه حریف نقش موثری ایفا کرد.

2025943

شماره 9 خلاق پرسپولیس اما بعد از پایان بازی فیگور جالبی گرفت و رو به هواداران تیم خودی شادی بزرگش بعد از بازگشت رویایی را با آنها قسمت کرد. بعد از سوت پایان بازی و صد دقیقه فوق العاده هیجان انگیز و عجیب و در شرایطی که هر کدام از بازیکنان پرسپولیس به نوعی شادی و خوشحالی فزاینده خود را جشن گرفته بودند ترابی با ژست جالب که نمایان کننده قدرت او و تیمش به حساب می‌آید رو به هواداران خودی فیگور قهرمانی گرفت و شادی خود را با آنها تقسیم کرد.

ترابی همچنان می‌تواند در دو بازی باقیمانده پرسپولیس نقش پررنگ خود در فاز حمله را ایفا کند و عاملی برای قهرمانی مجدد پرسپولیس باشد.

دیدگاه‌ها