کد خبر : 2023733 | 05 خرداد 1403 ساعت 00:18 | 94.2K بازدید | 26 دیدگاه

صحنه‌های تلخ در پایان بازی هیجان‌انگیز آزادی

کوپال و کمک‌هایش در محاصره استقلالی‌های خشمگین

تیم داوری بازی پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان در طول بازی فشار وحشتناکی را متحمل شد.

کوپال و کمک‌هایش در محاصره استقلالی‌های خشمگین

به گزارش "ورزش سه"، بعد از گل سوم و شوکه کنده استقلال خوزستان تیم داوری بازی پرسپولیس مقابل حریف خوزستانی‌اش بشدت تحت فشار قرار گرفتند، چرا که قبل از این گل، کمک داور بازی آفساید عیسی آل‌کثیر را به خاطر قرار گرفتن در مسیر شوت عبدالکریم حسن گرفت و مانع از ضربه کرنر شد که در ادامه همان توپ با سه ضرب وارد دروازه بیرانوند شد.

2026017
2026021

بعد از این گل جو ورزشگاه به شدت علیه تیم داوری شد و کمک داوری که پرچم زده بود با انواع و اقسام اشیایی مثل بطری آب و... از سوی هواداران خشمگین پرسپولیس مورد اصابت قرار گرفت.

2026019

اما در نیمه دوم و در پایان بازی ورق برگشت و به جای میزبان و هوادارانش، این اعضای تیم استقلال خوزستان بودند که به شدت از تیم داوری عصبانی شده و به آنها اعتراض می‌کردند.

2026018

بعد از اخراج ساویو ستاره برزیلی این تیم و البته اعلام پنالتی دقیقه 75 اعتراض‌های بسیاری به تیم داوری و تصمیماتش شد که در نهایت یکی از مربیان استقلال خوزستان هم کارت قرمز گرفت اما اتفاقات عجیب بعد از سوت پایان بازی رخ داد. جایی که تیم داوری در محاصره بازیکنان و تیم استقلال خوزستان شرایط سختی را تحمل کردند و نزدیک بود حتی درگیری فیزیکی پیش بیاید.

2026020

در شرایطی که پرسپولیسی‌ها در سرتاسر زمین مشغول شادی‌های جمعی و انفرادی بودند در کنار خط طولی صحنه‌های عجیبی رقم خورد و تیم داوری با خشم اعضای تیم استقلال خوزستان مواجه شده و لحظات تلخی را تجربه کردند که  حتما این صحنه‌ها نیز مثل صحنه‌های بعد از نیمه اول از چشم ناظران ویژه مسابقه دور نمانده است.

دیدگاه‌ها