کد خبر : 2023783 | 05 خرداد 1403 ساعت 06:59 | 20.3K بازدید | 10 دیدگاه

در ظاهر ایران را راحت بردیم، اما اصلا آسان نبود

مدافع میانی تیم ملی والیبال ایتالیا گفت: تمام مسابقات در لیگ ملت‌ها دشوار است اما به خوبی آماده شدیم تا مقابل ژاپن بازی کنیم.

در ظاهر ایران را راحت بردیم، اما اصلا آسان نبود

به گزارش "ورزش سه"، مسابقات لیگ ملت‌های والیبال 2024 آخرین سکوی کسب سهمیه بازی‌های المپیک پاریس برای تیم ملی والیبال کشورمان و دیگر کشورهای بازمانده از این رقابت‌ها است که در پایان مرحله مقدماتی این مسابقات براساس رنکینگ تیم‌های برتر در رده‌بندی، پنج تیم جواز حضور در بازی‌های المپیک سال 2024 را کسب خواهند کرد.

مرحله مقدماتی مسابقات گروه مردان از یکم خردادماه با حضور 16 تیم ایران، ایتالیا، آرژانتین، صربستان، کوبا، ژاپن، برزیل، ترکیه، بلغارستان، هلند، آلمان، فرانسه، آمریکا، کانادا، لهستان و اسلوونی پیگیری آغاز شده است و تا سوم تیرماه سال پیگیری می‌شود.

روبرتو روسو پس از دیدار برابر ایران اظهار کرد: در دیدار برابر ایران در ظاهر به راحتی بردیم اما چندان هم راحت نبود. می‌دانستیم ایران تیم قدرتمندی است و البته امروز خیلی خوب بازی کردیم.

وی افزود: به خاطر برد برابر ایران بسیار خوشحالم. فردا بایستی مقابل ژاپن بازی کنیم که مسابقه خیلی بزرگی خواهد بود. مطمئنا مقابل این تیم بازی سختی پیش‌رو داریم البته تمام مسابقات در لیگ ملت‌ها دشوار است، اما به خوبی آماده شدیم تا مثل امروز مقابل ژاپن بازی کنیم.

دیدگاه‌ها