کد خبر : 2023803 | 05 خرداد 1403 ساعت 09:52 | 21.3K بازدید | 17 دیدگاه

پرسپولیس انتقام ویسی را از پورموسوی گرفت

پرسپولیس در شبی به یادماندنی توانست صدر جدول را با کامبکی رویایی از آن خود کند.

پرسپولیس انتقام ویسی را از پورموسوی گرفت

به گزارش "ورزش سه"، هشت سال پیش و درست در همین مقطع از لیگ بیم و امید زیادی برای پرسپولیس تحت هدایت برانکو ایوانکوویچ در رقابت با استقلال خوزستان وجود داشت. سرخ‌ها اما با یک لغزش عجیب در جدال با نفت تهران، از صدر عقب ماندند و تا هفته پایانی نیز موفق نشدند آن را از تیم شگفتی ساز پس بگیرند تا یکی از تاریخی‌ترین قهرمانی‌‌های لیگ برای استقلال خوزستان تحت هدایت عبدالله ویسی رقم بخورد.

تجربه آن شکست و ناکامی بزرگ اما در ادامه باعث شد تا سرخ‌ها در مسیری قرار گیرند که طی فصول اخیر همواره یک پای جام بوده‌اند و افتخاراتی پیاپی را از آن خود کرده‌اند. این بار هم البته استقلال خوزستان نزدیک بود یک بار دیگر مهر ناکامی روی پیشانی پرسپولیس بزند.

شکست سه گله در نیمه اول دیدار مقابل پرسپولیس آن هم در استادیوم آزادی، کار قهرمانی را می‌توانست برای شاگردان اوسمار پایان دهد اما همه چیز در دقایقی کوتاه تغییر کرد. این بار پرسپولیس به استقلال خوزستان اجازه نداد تا یک جام دیگر را از آنها دور کند و جالب اینکه این بار سیروس پورموسوی که در آن مقطع دستیار ویسی بود، شرایط را علیه خود دید.

استقلال خوزستان که تحت رهبری سیروس پورموسوی یک نمایش هیجان انگیز و باورنکردنی را در استادیوم آزادی شکل داده بود، در نیمه دوم اما مغلوب انگیزه تمام نشدنی اوسمار و پرسپولیس شد تا نتواند شگفتی‌ساز هفته باشد. پرسپولیس این بار بعد از هشت سال انتقام سختی از استقلال خوزستان گرفت تا این تیم دیگر یادآور اتفاقات تلخ گذشته نباشد و همه هواداران پرسپولیس از آن با یک کامبک بزرگ و امید قهرمانی یاد کنند.

دیدگاه‌ها