کد خبر : 2023841 | 05 خرداد 1403 ساعت 13:01 | 41.4K بازدید | 23 دیدگاه

بهترین نمایش خدابنده‌لو در مهمترین بازی

هافبک شماره 27 پرسپولیس بالاخره نقشی که باید برای تیمش ایفا می‌کرد را به بهترین شکل ممکن انجام داد.

بهترین نمایش خدابنده‌لو در مهمترین بازی

به گزارش "ورزش سه" بعد از دریافت سه گل عجیب و شوک بزرگی که پرسپولیس در نیمه نخست بازی با استقلال خوزستان متحمل شد، شاید کمتر کسی تصور می‌کرد این تیم در نیمه دوم بازگشت داشته باشد و حتی به پیروزی دست یابد اما این اتفاق تحقق یافت تا یکی از بزرگترین کامبک‌های پرسپولیس در لیگ برتر آن هم در حساس‌ترین مقطع فصل ثبت شود.

با شروع نیمه دوم این بازی اوسمار ویرا دست به سه تعویض همزمان زد و یکی از بازیکنانی که وارد میدان شد محمد خدابنده‌لو بود که در مرکز زمین به میدان رفت و بهترین نمایش خود تا اینجای فصل را با پیراهن پرسپولیس ثبت کرد.

خدابنده‌لو که بعد از حدود شش هفته رایزنی با سر و صدا و مشکلات بسیار زیادی در نیم فصل به پرسپولیس پیوست در ابتدا امیدواری‌های زیادی نزد هواداران ایجاد کرد که شادابی و طراوت را به خط میانی تیمش خواهد آورد، اما هم فرصت زیادی برای خودنمایی پیدا نکرد هم در تک مسابقاتی که به میدان رفت کیفیت چشمگیری از خود ارائه نداد.

با این وجود شاید برای خدابنده‌لو این بهترین فرصت ممکن بود تا توانایی‌هایش را نشان دهد و البته به خوبی از پس ماموریتش برآمد تا اوسمار نیز در نشست خبری بعد از بازی به او و نمایش خوبش اشاره کند.

خدابنده‌لو در نیمه دوم به صورت همزمان جای سروش رفیعی و مسعود ریگی را پر کرد و به خوبی از پس این ماموریت سخت برآمد هر چند ده نفره شدن حریف از دقیقه 58 هم به او کمک زیادی کرد تا استقلال خوزستان کاملا عقب بنشیند و به ندرت بالا بیاید.

خدابنده‌لو در نیمه دوم نقشی محوری داشت و باید توپ را از خط دفاعی تیم خودش در کمترین زمان ممکن و با کمترین ضربه به توپ به خطوط جلویی می‌رساند. در واقع انتقال از دفاع به حمله با او شروع می‌شد که در این راه او بدون کوچکترین اشتباه و با تسلط کامل بارها با عبور از بازیکنان حیف و رساندن توپ به جای درست و بازیکن درست باعث شد حملات تیمش کیفیت و تداوم لازم را داشته باشد و در نهایت پرسپولیس با بازگشتی بزرگ یک پیروزی فوق العاده و صدرنشینی را توأمان جشن بگیرد.

با نمایش جمعه شب شماره 27 پرسپولیس که بدون شک بهترین نمایش او از زمان پرسپولیسی شدنش آن هم در یک نیمه بود حالا او در کنار رفیعی و اسدبیگی رقابتی جذاب در دو هفته پایانی فصل برای حضور در میدان خواهند داشت.

دیدگاه‌ها