کد خبر : 2023862 | 05 خرداد 1403 ساعت 14:14 | 16.4K بازدید | 10 دیدگاه

ملوان باانگیزه‌تر از همیشه؛

نتایجی که تراکتور را گول ‌می‌زند!

ملوان با وجود شکست برابر مس رفسنجان نمایش خوب و برابری را مقابل این تیم ارائه کرد.

نتایجی که تراکتور را گول ‌می‌زند!

به گزارش "ورزش سه"، ملوان بندر انزلی در چند هفته اخیر نتایج مطلوبی کسب نکرده است، اما با این وجود نمایش‌های قابل قبولی ارائه داده و موقعیت‌های خوبی خلق کرده است که به گل تبدیل نشده‌اند. تیم تحت هدایت مهدی تارتار هفته آینده در حالی به مصاف تراکتور خواهد رفت که تمام حریفان این تیم برابر تیم‌های مدعی بازی خواهند کرد و این بهترین فرصت برای مسجل کردن رتبه پنجم به عنوان بهترین رتبه تاریخ لیگ برتری این باشگاه است.

2026153

در بازی دیروز، ملوان با وجود نمایش هجومی و تلاش فراوان برای به دست آوردن پیروزی، باز هم موفق به کسب سه امتیاز نشد. این تیم چندین موقعیت گلزنی ایجاد کرد که مهم‌ترینش در نیمه اول بود اما مهاجمان نتوانستند این فرصت‌ها را به گل تبدیل کنند. با وجود شکست در این بازی ملوان با نمایش تهاجمی خود انگیزه بیشتری برای پیروزی مقابل تراکتور و آلومینیوم به دست آورد اما این تیم نیازمند تمرکز و دقت بیشتر در ضربات نهایی است.

شاگردان تارتار با اتکا به نمایش‌های خوب و تلاش بی‌وقفه خود، پتانسیل این را دارند که بهترین رتبه تاریخ باشگاه را در لیگ برتر ثبت کنند و برای این مهم باید تراکتور را شکست بدهند. تارتار نیز با استفاده از تجربه و دانش خود سعی در بهبود عملکرد تیم و رفع نواقص دارد تا در بازی‌های آینده نتایج بهتری کسب کنند و هواداران خود را خوشحال کنند.

2026152

ملوان بندر انزلی همواره یکی از تیم‌های پرطرفدار و ریشه‌دار فوتبال ایران بوده و موفقیت‌های اخیر آن‌ها نشان می‌دهد که این تیم دوباره در مسیر شکوفایی قرار گرفته است. هواداران ملوان امیدوارند که با ادامه این روند و حمایت از تیم محبوبشان، بتوانند در پایان فصل شاهد ثبت رکوردی تاریخی برای باشگاه باشند.

دیدگاه‌ها