کد خبر : 2023867 | 05 خرداد 1403 ساعت 14:15 | 23.9K بازدید | 16 دیدگاه

برنامه ویژه عربستان برای دو ستاره: سال بعد می‌آییم

عربستان قصد دارد تابستان سال آینده برای به خدمت گرفتن محمد صلاح و کوین دی بروینه اقدام کند.

برنامه ویژه عربستان برای دو ستاره: سال بعد می‌آییم

به گزارش "ورزش سه"، بسیاری از ستاره‌های سرشناس حاضر در فوتبال اروپا در پنجره نقل و انتقالات تابستان سال گذشته تصمیم گرفتند که به باشگاه‌های عربستانی ملحق شوند. این باشگاه با پرداخت دستمزدهای هنگفت توجه بازیکنان را جلب کردند و در این زمینه موفق بودند.

بسیاری از رسانه‌ها در طول چند هفته اخیر از احتمال تکرار این اتفاق در پنجره تابستانی پیش رو خبر داده بودند و انتظار می‌رفت که باشگاه‌های عربستانی بار دیگر پیشنهادهای قابل توجهی را به بازیکنان درخشان حاضر در فوتبال اروپا در این فصل ارائه کنند.

2025282

دو بازیکنی که در طول این مدت بسیار مورد توجه قرار داشتند و علاقه عربستانی‌ها به آنها بر کسی پوشیده نیست، صلاح و دی بروینه هستند که در طول این مدت نام‌شان بارها در کنار نام فوتبال این کشور به گوش رسیده است اما احتمالا این دو نفر امسال راهی عربستان نخواهند شد.

تلگراف خبر داده است که عربستان قصد دارد در پنجره تابستانی سال آینده پیشنهادهایی را برای به خدمت گرفتن این دو ستاره لیورپول و منچسترسیتی ارائه کند. قراردادهای این دو بازیکن با باشگاه‌هایشان در تابستان سال آینده به پایان می‌رسد و احتمال می‌رود که مذاکرات باشگاه عربستانی با آنها از ژانویه سال آینده میلادی آغاز شود تا آنها را به صورت رایگان به خدمت بگیرند.

دیدگاه‌ها