کد خبر : 2023906 | 05 خرداد 1403 ساعت 16:30 | 67.9K بازدید | 28 دیدگاه

تعویضی که استقلال خوزستان را به باتلاق شکست برد!

جواد آقایی‌پور در بازی با پرسپولیس دبل پاس گل کرد.

تعویضی که استقلال خوزستان را به باتلاق شکست برد!

به گزارش "ورزش سه"، محمدجواد آقایی‌پور در بازی با پرسپولیس درخشان بود و همان‌طور که انتظار می‌رفت، فوتبال چشم‌نوازی ارائه کرد، او در بازی رفت توانست 2 گل مقابل سرخپوشان به ثمر برساند و در بازی برگشت هم دو پاس گل به نام خودش ثبت کرد.

در حالی که همه منتظر گلزنی این بازیکن بودند او نقش متفاوتی در ترکیب استقلال خوزستان ایفا کرد و بیشتر به عنوان یک تله برای مدافعان پرسپولیس استفاده شد، تمرکز مهره‌های دفاعی پرسپولیس روی این بازیکن بود که علیرضا کاظمی با دو نفوذ ناگهانی توانست پاس‌های جواد آقایی‌پور را تبدیل به گل کند.

آقایی‌پور در این مسابقه در همه‌جای نیمه زمین پرسپولیس دیده شد، گاهی در جناحین و بعضی اوقات نزدیک محوطه جریمه یا حتی داخل محطوه جریمه و با دوندگی بالایی که داشت در نتیجه درخشان نیمه نخست نقش ویژه‌ای ایفا کرد.

این بازیکن در دو بازی‌ رفت و برگشت مقابل پرسپولیس 2 گل و 2 پاس گل به نام خودش ثبت کرد تا در بین تمام تیم‌های لیگ برتری بهترین عملکرد را مقابل سرخپوشان پایتخت داشته باشد و فصل خوب خودش را با این آمار کامل‌تر کند.

آقایی‌پور در دقیقه 69 از زمین مسابقه خارج شد و بازیکنان پرسپولیس با خروج او حضور همه‌جانبه‌ای در زمین استقلال خوزستان داشتند و تحت تاثیر همین موضوع 4 گل به ثمر رساندند و تعویض این بازیکن نقش ویژه‌ای در شکست آبی‌ها داشت.

دو بازی دیگر همچنان برای استقلال خوزستان باقی‌مانده و آنها بیشتر از همیشه به منطقه سقوط نزدیک هستند و باید دید آقایی‌پور و همبازیانش می‌توانند اتفاق دیگری رقم بزنند و استقلال خوزستان را در لیگ نگه‌ دارند یا این تیم خوب و بازیکنان تاثیرگذاری که دارد سرنوشت تلخی خواهد داشت.

پیگیری‌ها نشان می‌دهد که تعویض جواد آقایی‌پور نیز به دلیل مصدومیت این بازیکن بوده و از دقایقی قبل از کادرفنی تیمش درخواست خروجش از زمین را کرده بود که در نهایت در صحنه تعویض نیز همان‌طور که مشخص است روی زمین افتاده و با توجه به گرفتگی عضله‌ با کمک کادرپزشکی از زمین خارج و تعویض شد.

دیدگاه‌ها